Güncel
10 Oca 2021 13:38 Son Güncelleme: 10 Oca 2021 13:49

TOKİ'den İzmir Karabağlar'a 809 konut geliyor! Teslimler ne zaman?

TOKİ İzmir Karabağlar’da 809 konutluk yeni projesi için harekete geçti. TOKİ Karabağ Konutları için ihale tarihi ve detayları açıklandı. Konutlar ne zaman teslim edilecek?

TOKİ'den İzmir Karabağlar'a 809 konut geliyor! Teslimler ne zaman?

İzmir'de depremin yaraları sarılmaya çalışılırken TOKİ, Karabağlar'da 809 konut yapımı için harekete geçti. Karabağlar'ın Uzundere Mahallesi'nde inşaa edilecek konutlar için ihale tarihi ve detayları TOKİ tarafından duyuruldu. 

İzmir‘in Karabağlar ilçesi Uzundere mahallesinde TOKİ tarafından yaptırılacak 809 konutun inşaat yapım E-ihalesi 26 Ocak 2021 salı günü saat 14.30’da yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra 2 adet ticaret merkezi, bir cami ile çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

TOKİ Karabağlar Konutları ne zaman teslim edilecek

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 650 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.