Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de büyük kampanya

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy'de konut ve home ofislerde haziran ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanyası kapsamında yüzde 5 peşinle aylık 0,99 faizle banka kredili veya şirket bünyesinde 72 ay vade farksız ödemelerle yatırım fırsatı başladı.

KONUT HABERLERİ

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de büyük kampanya
Avrupa’nın En İyi Karma Yaşam Projesi” ödülüne sahip olan Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesi Sinanlı Yapı ve Yiğit Group iş birliğiyle Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçiriliyor.

2019 yılı içinde teslimlerin planlandığı, 1049 konut ve 75 mağazadan meydana gelen projede haziran ayının sonuna kadar geçerli olacak ödeme kolaylıkları kampanyası kapsamında; peşin veya banka kredili ödemelerde yüzde 20 indirim veya firma bünyesinde yüzde 5 peşinatla projede yer alan konut ve home-ofislere dahil olup kalan yüzde 15’lik peşinat tutarını bir yıl içinde faizsiz esnek ödeme ile yapılabiliyor. Yüzde 80 bakiye 72 ay vade farksız olarak firmaya ödeniyor.

Banka kredisi kullanımında yüzde 20 peşinat sonrası kalan yüzde 80’lik bakiye aylık 0.99 vade farkı oranıyla taksitlendiriliyor.

“Şehrin merkez lokasyonlarında projeler geliştirmeyi tercih ediyoruz”

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’ün Avrupa’nın En İyi Karma Yaşam Projesi seçildiğine dikkat çeken Fortis Sinanlı Genel Müdürü Tuğba Adıbelli Yetişen; nitelikli Konut, ofis, cadde mağaza konseptli projeler oluşturmaya devam edeceklerini açıklayarak lokasyon olarak tercihlerini her zaman şehrin merkezinden yana yaptıklarını belirttikten sonra “İstanbul’da artık lüks yaşam iş, eğitim, sağlık merkezlerine ve sosyal hayatınızdaki tüm önemli noktalara sizi trafik derdinden kurtaracak kadar yakın ve ulaşılabilir bir mesafede olmaktır” şeklinde sözlerini tamamladı.

“Kadıköy’e çok yakın mesafede, adeta ayaklarının dibinde olduğumuz için konut alıcıları bizi tercih ediyorlar”

Fortis İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bilal İdikurt; Kadıköy’de bölgesinde konut talebinin büyük oranda Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’e yöneldiğini dikkat çekerek “Bağdat Caddesi’nde müşterilerin ihtiyaçlarını tam karşılayacak nitelikli konutların az sayıda olması sebebi ile  bölgede talep görmeyen stok fazlası  oluştu’’ dedi. Cadde’de konut stoğunun nedenini değişen tercihlere bağlayan İdikurt, “İnsanlar artık verdiği paranın karşılığını tam olarak almak istiyor. Örneğin 1-2 milyon lira verip tek otoparkı ve havuzu olmayan ev almak istemiyor. Artık konuttan öte yaşam alanı sunan projeleri tercih ediyor. Bizim projemiz işte bu ihtiyacı karşılıyor” açıklamasında bulundu.

“Fikirtepe, Kadıköy’ün Manhattan’ı olacak!”

Sinanlı Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Sinanlı da bölgeye inançlarının tam olduğunu ifade ederek teslimde müşterilerine 1’e 1 kazandıracaklarını, İstanbul’un tam merkezinde olmaları sebebiyle bölgede teslim edilen proje sayısının artmasıyla birlikte fiyatların tavan yapacağına hiç şüphelerinin olmadığını söyledi.

Projenin bulunduğu konum itibariyle İstanbul’da hayatın nabzının attığı iş ve yaşam merkezlerine, hastanelere, okul ve üniversitelere, köprülere, Bağdat Caddesi’ne, prestijli AVM’lere, Avrasya Tüneli’ne ve metroya 5 dakikada ulaşılmasını vadettiklerini dile getiren Yasin Sinanlı; projeden 20 adımda metrobüs durağına ve 20 dakikada da her 2 havalimanına ulaşıldığını aktardı.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de güncel satış fiyatları

59 – 95 metrekare aralığındaki 1+1 konutlarda fiyatlar 600 bin TL’den başlıyor
98 – 200 metrekare aralığındaki 2+1 konutlarda fiyatlar 900 bin TL ’den başlıyor
131 – 240 metrekare aralığındaki 3+1 konutlarda fiyatlar 1 milyon 200 bin TL’den başlıyor
106 metrekare ve üzeri ofislerde fiyatlar 1 milyon 300 bin TL’den başlıyor
74 ile 430 metrekare arasındaki mağazalarda fiyatlar 2 milyon 800 bin TL’den başlıyor.

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  KİPTAŞ, 4 projesinde kampanya başlattıKİPTAŞ, 4 projesinde kampanya başlattı
  'Türkiye'de kazandığımız burada kalacak''Türkiye'de kazandığımız burada kalacak'
  Mesa'dan bir dev proje daha!Mesa'dan bir dev proje daha!
  Folkart yeni projesi Vega'yı tanıttıFolkart yeni projesi Vega'yı tanıttı
  Emlak Konut GYO'nun yeni projesi satıştaEmlak Konut GYO'nun yeni projesi satışta
  Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!