Konut Haberleri
18 Mayıs 2017 12:14 Son Güncelleme: 10 Oca 2019 05:10

Zuhal Topal ev sahibi yaptı!

Star TV'de yayınlanan “Zuhal Topal’la” programına, lenfoma hastası İsmail ve çocukluk aşkı Burcu’nun aldığı müjdeli haber damgasını vurdu. Topal'ın girişimi sonucu canlı yayına bağlanan bir iş adamı genç çifte ev hediye edeceğini söyledi.

Zuhal Topal ev sahibi yaptı!
Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal genç bir çiftin ev sahibi olmasına vesile oldu. 

İlkokul birinci sınıftan beri arkadaş olan İsmail ve Burcu, İsmail’in lenfoma hastalığı ile mücadele ettiği yıllarda birbirlerine daha çok bağlanmışlar ve aşk hikayeleriyle izleyenleri ekrana kilitlemişlerdi.

Geçtiğimiz gün canlı yayında İsmail, çocukluk aşkı Burcu’ya evlenme teklifi etti. Teklif sonrası Zuhal Topal; “Birbirlerini seven, saygı duyan, iyi günde kötü günde birbirlerinin yanında olmasını bilen bu gençleri evlendirmek istiyorum. Ailelerinden aldığım bilgiye göre biraz birikmiş paraları var. Biliyorum, beni takip eden hayırsever izleyenlerim var. Gelin bu gençlerin yuvalarını kuralım, onları ev sahibi yapalım” şeklinde anons yaptı.

HEM EV VERECEK HEM DÜĞÜN YAPACAK

Burcu ve İsmail, dün güzel haberleri almak üzere aileleri ile birlikte canlı yayındaydılar. Sunucu Zuhal Topal, İsmail ve Burcu’yu aileleriyle birlikte yanına davet etti. “İsminin açıklanmasını istemeyen, hayırsever bir iş adamı bize ulaştı. Şu anda telefonda bizlerle birlikte, güzel haberi kendisi versin istiyorum” diyen Zuhal Topal, sözü hayırsever işadamına bıraktı. İsmail ve Burcu’ya Bursa merkezde bir ev verdiğini açıklayan hayırsever iş adamı; “Tüm düğün masraflarını üstleniyorum ve nikah şahitleri olmak istiyorum” dedi.

'ÇOK MUTLU OLDUM'
Ünlü sunucu, "Herkes adına binlerce kez teşekkür ediyorum. Bu yaptığınız çok kıymetli bir şey, onların en büyük hayallerini gerçekleştirdiniz. Biliyorsunuz biz bir sosyal sorumluluk projesi başlattık. 'İmkanı olmayan çiftler bizi arayın, biz sizi evlendirelim' dedik. Burcu ve İsmail bu proje ile bize ulaştılar. Sizler gibi kişiler oldukça daha çok büyük güzellikleri başarırız. Biz de böyle bir olaya vesile olduğumuz için çok mutluyum” ifadelerini kullandı.