Konut Haberleri
29 Eki 2020 12:00 Son Güncelleme: 29 Eki 2020 12:10

Villa’de PIAR Bahçeli Doğa Evleri projesinde örnek konut görücüye çıktı

Arizon Yapı'nın Silivri'de inşaa edeceği Villa’de PIAR Bahçeli Doğa Evleri projesinde örnek konut görücüye çıktı. Fiyatlar 390 bin TL'den başlıyor.

Villa’de PIAR Bahçeli Doğa Evleri projesinde örnek konut görücüye çıktı

Villa’de PIAR bahçeli doğa evleri projesinin tamamlanan ilk örnek konutu görücüye çıktı. Silivri’de yer alan Arizon Yapı’nın Villa’de serisinin ilk etabı olan Villa’de PIAR projesinde ilk gün 12 evin satışı gerçekleşti.

İlk teslimatların Mayıs 2021’de ruhsatlı olarak yapılmasının planlandığı projede evlerin fiatları 390 bin TL ile 780 bin TL arasındaki değişiyor. 

Silivri’nin Balaban mevkiinde konuşlanan Villa’de PIAR projesi, doğa içerisinde yaşamak isteyenler için 11 bin 150 metre kare net alana yayılmış olarak, toplam 42 bahçeli doğa evinden oluşuyor. Lansman kapsamında uygun fiyatlarla satışı devam eden konutlar, ev sahibi olmak isteyen kullanıcılarını bekliyor.  

Türkiye’de de son yıllarda tercih edilmeye başlayan loft konseptine uygun olarak, 6 metrelik yüksek tavan yapısı ile dikkat çeken Villa’de PIAR, geniş pencere detayları ile de kullanıcılarına oldukça ferah bir iç mekan alanı sağlıyor.

3 tip ev seçeneğinin sunulduğu projede; 3+1 evler, yaklaşık 270 metre kare bahçe içinde 100 metre kare brüt alana, 2+1 evler, ortalama 250 metre kare bahçe içinde 92 metre kare brüt alana ve 1+1 evler ise yaklaşık 150 metre kare bahçe içinde ve 47 metre kare brüt alana sahip bulunuyor.

Villa’de PIAR projesinin sosyal olanakları arasında; spor alanı, çocuk oyun ve parkur alanı, açık sinema alanı ile kamp ve mangal alanlarıyla donatılmış üniteler yer alıyor.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak taşıyıcı sisteminin betonarme, dış cephesinin yangına, ısıya ve soğuğa dayanıklı metal panel ile yapıldığı Villa’de PIAR, alıcılarına müstakil bahçeli, güvenlikli, ferah yüksek iç mekana sahip, sosyal ve yeşil alanları ile hem şehre yakın hem de huzur dolu bir yaşam alanı sunmayı amaçlıyor.