Konut Haberleri
13 Eyl 2017 08:38 Son Güncelleme: 10 Oca 2019 05:25

Ünlü oyuncu Miami'den ev aldı pişman oldu

ABD'yi etkisi altına alan Irma Kasırgası bölgede bir felakete yol açtı. Miami'de ev satın alan ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, kasırga sonrasında ''Felaketi öngörseydim bu yatırım için acele etmezdim'' ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Miami'den ev aldı pişman oldu
Bir hafta önce Miami’den iki ev satın alan Tolgahan Sayışman, Irma Kasırgası yüzünden maddi zarara uğradı. Ünlü oyuncu, “Felaketi öngörseydim bu yatırım için acele etmezdim” dedi.

Geçen hafta yatırım yaptı

Geçen yıl Miami ve Los Angeles’ta birer daire satın alan Tolgahan Sayışman, geçen hafta yatırım amacıyla Miami’de iki konut daha edindi. İlki için 385 bin, ikincisi için 210 bin dolar ödeyen oyuncu, 385 bine aldığı gayrimenkulü bir dil okuluna, aylık 3 bin 500 dolara kiraya verdi. Ancak Amerika’nın Florida eyaletini vuran Irma Kasırgası, onu da etkiledi.

Eğer bu felaketi öngörseydim...

Kasırga nedeniyle maddi zarara uğrayan Tolgahan Sayışman, şunları söyledi: “Felaketi öngörseydim bu yatırım için acele etmezdim, geçmesini beklerdim. Ama böyle bir afeti tahmin etmek mümkün değil tabii. Yine de her işte bir hayır vardır diyorum. Can kaybı olmasın, hiçbir canlıya zarar gelmesin yeter, gerisi çözülür.”