Magazin
26 Eki 2020 06:57 Son Güncelleme: 26 Eki 2020 07:12

Türkiye güzeli Şevval Şahin soruları bilemedi stüdyodan kaçtı

CNN Türk'teki 'Sorgu Sual' adlı programda kendisine ilkokul seviyesinde gelen sorulara dahi cevap veremeyen Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin stüdyodan kaçtı.

Türkiye güzeli Şevval Şahin soruları bilemedi stüdyodan kaçtı

Televizyon programında yöneltilen basit soruları dahi cevaplayamayan Miss Turkey 2018 güzeli model Şevval Şahin stüdyodan kaçtı. 

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin CNN TÜRK’te yayınlanan Sorgu Sual programına konuk oldu. Programda kendisine ilkokul seviyesinde sorular soruldu. Pek çok kişinin rahatlıkla yanıtlayabileceği sorulardan bazıları şöyleydi: 'Fahrettin Koca'yı tanıyor musunuz?, 'Atatürk'ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?', 'Türkiye'de kaç coğrafi bölge var?'

Miss Turkey 2018 güzeli model Şevval Şahin, CNN TÜRK’te yayınlanan Sorgu Sual programına konuk oldu. Şahin, 'İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?', 'Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?', 'Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?' sorularına cevap veremeyince gerilip stüdyoyu terk etti.

Bir süre sonra sakinleşerek stüdyoya geri dönen Şahin, program boyunca kendisine yöneltilen sorular karşısında zorlanmaya devam etti ve birçok soruyu yanıtsız bıraktı. Şahin, 'Fahrettin Koca'yı tanıyor musunuz?' sorusuna da 'Pas' yanıtını verdi.

Pandemi döneminde düzenlediği parti nedeniyle eleştirilen Şahin, "Her insan gibi hassasız bu konuda ama bir şekilde hayatımıza devam etmeye çalışıyoruz sonuçta. Pandemi sürecinde yanlış yaptığım bir şey görmüyorum. Çünkü her insan gibi ben de 4 ay boyunca Miami’deydim, ben de evden çıkmadım” dedi.

ETİKETLER
#Şevval Şahin