Magazin
24 Nis 2018 12:45 Son Güncelleme: 10 Oca 2019 05:46

Tarkan Vadistanbul'dan konser karşılığı ofis aldı

Megastar Tarkan, İstanbul’daki bir AVM’de vereceği konser için nakit para yerine 600 bin dolarlık bir ofis alarak ticari bir hamle yaptı.

Tarkan Vadistanbul'dan konser karşılığı ofis aldı
Yaklaşık iki yıl önce Seyrantepe'deki Vadistanbul'dan 5.6 milyon liraya ofis alan Tarkan, yatırımlarına devam ediyor.

Vadistanbul'un ofis, alışveriş caddesi, AVM ve otelden oluşan Bulvar etabından 500 metrekarelik ofis alan Tarkan, gayrimenkul alanındaki yatırımını yine aynı lokasyonda sürdürdü.

Ancak ünlü sanatçı, bu kez ödeme planında uyanıklığını konuşturdu. Projeden 600 bin dolarlık (yaklaşık 2 buçuk milyon lira) bir ofis beğenen Tarkan, ödeme yapmak yerine Vadistanbul AVM'de konser vermek için yetkililerle anlaştı.

Yeni ofisini kiraya vereceği öğrenilen Megastar, anlaşma karşılığı vereceği konser için ise 12 Mayıs'ta sahne alacak.

Ünlü sanatçı, Vadistanbul'daki festival alanında vereceği konserle sevenleriyle buluşacak. 7 yıl aranın ardından çıkardığı '10' albümü sayesinde sevenleriyle hasret gideren Megastar, böylece 2018'in ilk İstanbul konserini Vadistanbul'da verecek. 
KARLI ALIŞVERİŞ...

10 bin kişiye müzik ziyafeti sunacak olan sanatçı, hem hayranlarına unutamayacakları anlar yaşatacak hem de karlı bir alışverişe imza atmış olacak.

Bu arada geçtiğimiz yılı 50 milyon liranın üzerinde kazançla kapatan Tarkan, ofis karşılığı yaptığı konser anlaşmasıyla müziğin yanı sıra ticarette de başarılı olduğunu kanıtladı..
ETİKETLER
#Vadistanbul #Tarkan