Politika
08 Kas 2020 19:41 Son Güncelleme: 09 Kas 2020 08:18

Sosyal medya hesabından paylaştı! Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak istifa etti!

Sosyal medya hesabından paylaştı! Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak istifa etti! İstifa, Bakan Berat Albayrak'ın Resmi instagram hesabından duyuruldu.

Sosyal medya hesabından paylaştı! Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak istifa etti!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak istifa etti. İstifa duyurusu Bakan Albayrak'ın resmi Instagram sayfasında yayınlandı. Açıklamaya göre istifanın gerekçesi sağlık sorunları. 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifa açıklamasının resmi Instagram hesabından duyurulması akıllara soru işaretleri de getirdi. Kimi uzmanlar hesabın hacklenmiş olabileceği üzerinde duruyor. Ancak henüz bu konuda da bir açıklama yapılmadı. 

Bakan Berat Albayrak'ın hesabının hacklendiğine ve açıklamanın da hackerlar tarafından yapıldığına dair bir açıklama henüz yok. 

Bakan Albayrak'ın istifasıyla ilgili bakanlıktan henüz resmi bir açıklama yapılmazken, Albayrak'ın Twitter hesabına ulaşılamadığı görüldü. Bu da Bakan Albayrak'ın hesaplarına bir saldırı yapılmış olabileceğini akıllara getirdi. 

Hazine ve Maliye Bakanı Bert Albayrak'ın resmi Instagram hesabından yapılan paylaşım şöyle:

"Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunlarım nedeniyle devam edememe kararı aldım. Bundan sonraki süreçte artık zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım.

Çok büyük hedeflerle çıktığımız bu yolculukta gerçekleşecek olan bayrak değişimiyle yeni gelen arkadaşlarımız Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Büyük ve Güçlü Türkiye hedefine her zamankinden daha kararlı ve emin adımlarla devam edeceklerdir"

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Berat Albayrak (@beratalbayrak)'in paylaştığı bir gönderi ()