Konut Haberleri
09 Tem 2018 18:03 Son Güncelleme: 10 Oca 2019 05:50

Şimdi Sinpaş'tan ev almanın tam zamanı

Sinpaş; GYODER, İNDER ve KONUTDER’in liderliğindeki ‘Birlikten Güç Doğar Kampanyası’nı destekliyor.

Şimdi Sinpaş'tan ev almanın tam zamanı
Gayrimenkul sektöründeki 44 yıllık deneyimi ile daima yeniliklere öncülük eden, proje geliştirdiği bölgelerin gelişimine katkı sağlayarak çekim merkezi haline getiren Sinpaş; İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’de bulunan projeleriyle gayrimenkul sektörünün en büyük üç derneği olan GYODER, İNDER ve KONUTDER’in kampanyasına destek veriyor. Ev sahibi olmak isteyenler kampanya dahilinde yüzde 5 peşinat ile yüzde 20 indirim alarak 120 ay vadeli kredisini 0.98 faiz oranıyla ödeyebilecek.

Ev sahibi olmak için tarihi fırsat

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Ahmet Çelik, “GYODER, İNDER ve KONUTDER’in hem konut sektörü hem de ülke ekonomisine ivme kazandıracak olan bu kampanyasını destekliyoruz. 44 yıl önce bizden ev alanların torunları bugün bizden ev alıyorsa, sizin de torunlarınız ‘Bizimkiler iyi ki Sinpaş’tan bu evi almış’ diyecek. Çünkü bizden ev sahibi olup ailemize bir kez katılanlar bir daha hiç ayrılmazlar, sevdiklerini, yakınlarını da getirirler. Bize güvenenleri hayallerine kavuşturmak için Sinpaş olarak biz de taşın altına elimizi koyduk. İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’de yer alan marka projelerimizde kampanya dahilinde yüzde 5 peşinat ile yüzde 20 indirim alarak 120 ay vadeli kredisini 0.98 faiz oranıyla ödeyebilecek. Sinpaş’tan ev sahibi olmak isteyenler kaçırılmayacak bu fırsatı değerlendireceklerdir.”

15 Mayıs-15 Haziran arası 

44 yıldır hep farklı, yenilikçi ve gayrimenkul sektörünün öncü oyuncusu olarak öne çıkan ve sayısız ilklere imza atan Sinpaş, yine bir ilke imza atıyor. Bu tarihi fırsat kampanyası, 15 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da Finans Şehir, Gökorman, Aydos Country ve Queen Bomonti, Ankara’da Altınoran, Marina Ankara ve Ege Vadisi, Bursa’da AquaCity Bursa ve Bursa Modern, Denizli’de Aqua City projelerinde geçerli ve stoklarla sınırlı olacak. Türkiye’nin en güvenilir yatırım aracı her zaman gayrimenkul olmuştur. Şimdi bu kampanyayla yine gayrimenkule dönmenin, ev almanın tam zamanı. Fiyatlar artışa geçmeden fırsatları değerlendirenler karlı çıkarak hem yatırım yapacak hem de Sinpaş’ın evlerinden birine çok karlı sahip olacak.

Detaylı bilgi için tıklayınız