Kampanyalı Projeler
24 Mayıs 2014 10:52 Son Güncelleme: 10 Oca 2019 01:06

Şehirde AdaLife ayrıcalığı

AdaLife Evleri yaşam kalitenizi arttırıp modern ve nezih bir yaşamla sizi alıp Marmara denizinin masmavi derinliklerine götürecek…

Şehirde AdaLife ayrıcalığı
Çolakoğlu Yapı Grubu güvencesi ve kalitesi ile inşa edilen ve Maltepe'nin en merkezi yerinde bulunan Metro'ya ve E-5'e yaklaşık 500 mt mesafede bulunan AdaLife Evleri toplam 7000m2 inşaat alanı ve 5500m2 yeşil alana konumlandırıldı.

AdaLife 5 blok ve 116 daireden oluşuyor. Bloklardan 4'ü tamamlanmış ve 2013 Nisan ayından beri oturum başlamış durumda. Yaklaşık %65 lik bir doluluk oranı olan AdaLife Evlerinde son blokta ise inşaat son hızla devam ediyor.

Proje konut tipi olarak, 135 m2, 145 m2  ve 148 m2 büyüklüklerde 3+1 dairelerden oluşuyor.

5.kattan itibaren deniz ve ada manzarasına hakim olan AdaLife'da, Merkezi Sistem (ısı pay ölçer) ısıtma,full ankastre ( ocak, davlumbaz, fırın, bulaşık makinesi ) , jakuzi, kamelyalar,oyun odası, oyun parkı, fitness center, bilardo, masa tenisi, kapalı otopark, profesyonel güvenlik, apartman görevlisi, kapalı devre kamera sistemi ve daha birçok seçenek bulunuyor.

AdaLife' ı diğer projelerden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi de dairelerdeki tüm aboneliklerin Çolakoğlu tarafından alınması…

Yaşamın başladığı ve satışların hala devam ettiği AdaLife Maltepe'de hemen teslim dairelerin fiyatları 475 bin TL ile 685 bin TL arasında değişiyor.Projeden Konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

AdaLife'ta yaşam kalitenizi daha da arttırmak amacı ile her daireye özel otopark alanı ve jeneratör hizmeti sunuluyor. Bir yanında Süreyyapaşa Korusu ile çevrili olan AdaLife Evleri, E5 Karayolu ve Metro'ya 500 m, sahil yoluna 3 km, Bostancı İDO iskelesine 5 km mesafede konumlanıyor.

Çevresinde süper marketler, özel sağlık merkezi, sağlık ocağı, ilkokul, anaokulu, Maltepe Devlet Hastanesi, Süreyyapaşa Hastanesi ve Maltepe Üniversitesi bulunan Adalife’da Metro ile Maltepe Park Carrefour’a da ulaşım çok kolay.

Haftanın hergünü açık olan Satış ofisi, sitenin içinde hizmetinizde…