Güncel
06 Mar 2021 10:18 Son Güncelleme: 06 Mar 2021 10:31

Pamela Anderson lüks villasına servet istedi! Ne kadar?

Dünyaca ünlü sinema oyuncusu ve model Pemala Anderson, Malibu'daki lüks evini satışa çıkardı. Pamela Anderson lüks evi için servet istedi...

Pamela Anderson lüks villasına servet istedi! Ne kadar?

Pamela Anderson satışa çıkardığı Malibu'daki lüks evi için servet istedi. Dünryaca ünlü sinema oyuncusu ve model Pamela Anderson, geçtiğimiz günlerde beşinci kez evlendi. Sinema ve modellik kariyerinde daima seksiliğini öne çıkaran Pamela Anderson, beşinci evliliğini yaptıktan sonra Malibu'daki lüks evini satışa çıkardı. 

Anderson, Malibu'daki lüks evi için tam 14.9 milyon dolar istedi. 

Kısa bir süre önce korumalığını yaptığı iddia edilen inşaat işçisi Dan Hayhurst ile beşinci evliliği yapan Kanadalı yıldız oyuncu, ABD, Malibu'daki evini satışa çıkardı. Hürriyet'te yer alan habere göre şehrin prestijli bir bölgesi olan Colony'de bulunan ev için Anderson 14.9 milyon dolar istiyor. 

KÖKLERİNE DÖNME VAKTİ  

53 yaşındaki yıldızın dört yatak odalı evinin tasarımında mimar imzası bulunuyor. Pamela Anderson bu kararla ilgili olarak "Köklerime dönme zamanı geldi. Aşığım ve yakın zamanda evlendim" diyerek uzun süredir yaşadığı Malibu'dan ayrılık kararının ardında yatan nedeni açıkladı.

ETİKETLER
#Pamela Anderson