Konut Haberleri
23 Eyl 2020 11:15 Son Güncelleme: 23 Eyl 2020 11:18

Özak GYO'nun Göktürk projesi satışa çıktı! Avantajlı lansman fiyatlatları

22 dönüm arsa alanı üzerinde İstanbul Göktürk'te hayata geçirilen Özak GYO'nun Göktürk projesi satışta. Teslimleri 18 ay sonra yapılacak proje lokasyonu kadar mimari anlayışı ile de oldukça dikkat çekici.

Özak GYO'nun Göktürk projesi satışa çıktı! Avantajlı lansman fiyatlatları

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Göktürk projesi için düğmeye bastı. İstanbul'un gözde bölgelerinden Göktürk'te yükselen proje lansmana özel fırsatlarla satışa çıktı.

Özak GYO Göktürk projesi, Göktürk İstanbul Caddesi'nde hayata geçiriliyor. Proje İstanbul Zen Evleri'nin arkasında yer alıyor. 22 dönüm arsa alanı üzerinde yükselen projede toplam 157 adet konut bulunuyor. 

Yatay mimari anlayışıyla inşa edilen Özak GYO Göktürk projesi 4 blok şeklinde yükseliyor. Projede 2 oda 1 salondan, 5,5 oda 1 salona kadar konut tipleri bulunuyor.

Her katta bahçe geniş peyzaj alanlarının yer aldığı Özak GYO Göktürk projesinin teslimleri 18 ay sonra yapılacak. Projenin sosyal alanları arasında basketbol sahaları, sauna, buhar odası, otopark bulunuyor.

Özak GYO Göktürk projesinden konut sahibi olmak isteyenler peşin ya da kredili ödeme koşullarından yararlanabiliyor.

Konumuyla dikkat çeken proje Levent ve Maslak'a 15 dakika, İstanbul Havalimanı'na 10 dakika, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı metro hattı durağuna 2 dakika mesafede yükseliyor.