Konut Haberleri
08 Ara 2020 11:50 Son Güncelleme: 08 Ara 2020 11:59

'Ondörtüç Pendik'te Kış Kampanyası: yüzde 30 indirim

‘Ondörtüç Pendik’ projesi için düzenlenen Kış Kampanyası'nda yüzde 30 indirim imkanı sunuluyor.

'Ondörtüç Pendik'te Kış Kampanyası: yüzde 30 indirim

İnsay Yap tarafından inşaa edilen ‘Ondörtüç Pendik’ projesinde yüzde 30 indirimli satış kampanyası başladı. "Kış Kampanyası" başlığı ile sürdürülen yeni satış döneminde peşin ödemede yüzde 30’a varan indirimin uygulandığı bildirildi. Aralık sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, 1+1 daireler 422 bin TL’den, 2+1 daireler 525 bin TL’den, 3+1 daireler ise 821 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlar sürdürülüyor. 

Pendik’teki ‘Ondörtüç Pendik’ projesi 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 1+1, 2+1, 3+1 büyüklükte 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, kampanya hakkında şu bilgileri verdi:
 
“Projemizde zaman zaman uyguladığımız kampanyalarla yatırımcılarımıza cazip ödeme seçenekleri sunuyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda Sonbahar Kampanyamıza yatırımcılarımızdan çok büyük bir talep aldık. Artan talep, yeni bir kampanyayı doğurdu. Peşin alımlarda yüzde 30’a varan indirim uyguladığımız Kış Kampanyası ile yatırımcılarımız, ciddi bir indirim oranıyla yılı yeni evlerinde kapatabilecekler. Peşin ödeme yapamayacak yatırımcılarımız için ise vadeli ödemelerde avantajlı ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Kampanyamız dâhilinde 1+1 dairelerimizin fiyatları, 422 bin TL’den başlıyor.”
 
‘Ondörtüç Pendik’ projesinde 2+1 ve 3+1 dairelerin içinde 3 ile 3.5 metrekare arasında değişen depolama alanları yer alıyor.  3+1 olan 3 cepheli köşe dairelerde, biri dairenin hemen karşısında konumlanan, diğeri ise otopark katında yer alan 2 depo bulunuyor. 1+1 dairelerin 422 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede, 2+1 daireler 525 bin TL’den, 3+1 daireler ise 821 bin TL den yatırımcılarla buluşturuluyor.
 
Geniş balkonlu dairelerin yer aldığı projede projenin yüzde 85’i balkonlu dairelerden oluşuyor.
24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı 'Ondörtüç Pendik'; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkânının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunduğu ve her daireye depo alanının tahsis edildiği projedeki mağaza ve restoranlar da ayrıcalıklı yaşam alanı konseptini tamamlıyor. Pendik'in merkezinde yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor.
 
Teknokent’e komşu…

2021 yılında hizmete girecek Şeyhli metro istasyonu, projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent'e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor.
 
Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta

Proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. 'Ondörtüç Pendik', Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.

ETİKETLER
#İnsan Yapı