Magazin
11 Oca 2019 10:37 Son Güncelleme: 11 Oca 2019 10:41

Okan Bayülgen emlak sektörüne el attı!

Okan Bayülgen, emlak sektörüne el attı. Tarihi Doğan Apartmanı’ndaki dairesini 15 milyon 500 bin liraya satışa çıkaran şovmen, bu kazançla Boğaz’dan ev alıp daha sonra iki katına satmayı hedefliyor..

Okan Bayülgen emlak sektörüne el attı!

Okan Bayülgen, kazancını gayrimenkule yatırmaya devam ediyor. 2016'da Tarabya'da 2 buçuk milyon dolara (13 milyon 575 bin lira) villa satın alan Bayülgen, yeni yatırımları için de Boğaz hattından şaşmadı. Şovmen, Galata'daki tarihi Doğan Apartmanı'nda bulunan dairesini gözden çıkardı. 

54 yaşındaki sanatçı, aralarında Derin Mermerci ve Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural'ın da dairesinin bulunduğu apartmandaki 4 oda bir salon daireye 15 milyon 500 bin lira fiyat biçti. 270 metrekarelik daireyi satışa çıkaran Okan Bayülgen, bir yandan da Boğaz hattında ev arayışına girdi. Dairenin satışından kazandığını yine gayrimenkule yatıracak olan Bayülgen, al-sat işiyle de sermayesini canlı tutmayı hedefliyor. Kazancını katlamak için emlak danışmanlarından da destek alan şovmen, Boğaz'daki satılık evleri incelemeye koyuldu. Bodrum'daki mekanı için bir ayağı Ege'de olan şovmen, İstanbul'a her gelişinde soluğu emlakçılarda alıyor. 

ÜNLÜLERİN ADRESİ 

1895'te yapılan Doğan Apartmanı, şu anki ismini o zamanki sahibi Kazım Taşkent'in İsviçre'de dağda kayak yaparken ölen oğlu Doğan Taşkent'ten almıştır. Tarihi apartmanda Derin Mermerci ve ünlü sanatçı Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural'ın da daireleri bulunuyor. Apartman, 'Eşkıya' ve 'Muhsin Bey' gibi birçok filme de ev sahipliği yapmıştır.