Konut Haberleri
03 Mayıs 2017 11:34 Son Güncelleme: 10 Oca 2019 05:09

Nidakule Kayaşehir Ofisleri ön satışta!

Avrupa yakasının yatırım merkezi Kayaşehir'in tek A+ ofis projesi Nidakule Kayaşehir'de ön satışlar başladı.

Nidakule Kayaşehir Ofisleri ön satışta!
Palladium AVM Kayaşehir'in üstünde yer alan Nidakule Kayaşehir ofis projesi, sunduğu ayrıcalıklı imkanlarla Başakşehir ilçesine değer katıyor. Farklı ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmiş ofis tipleriyle tasarlanan Nidakule Kayaşehir, iş hayatına farklı bir bakış açısı sağlayacak.
Ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla her geçen gün değer kazanan Kayaşehir'de yer alan
Nidakule Kayaşehir, çevresindeki resmi kurumların yanı sıra Sağlık Kent, Kent Park, Yavuz Sultan Selim köprüsü, Atatürk Havalimanı, İstanbul Yeni Havalimanı, metro ve tramvay hatlarına yakınlılığı ile de önemli bir konumda yer alıyor.
Tahincioğlu'nun iş yaşamına değer katan ve A+ standartlarında ofis projelerinden biri olan Nidakule Kayaşehir'de 26 kattan oluşuyor. Her katında 8 ayrı bağımsız bölüm bulunan ofis katları, modüler sistemde olup 90 metrekare 124 metrekare, 430 metrekare ve 860 metrekare seçenekleri ile müşterileri arz ediliyor. Sosyal ve teknik imkanları ile de ön plana çıkan Nidakule Kayaşehir'de fiyatlar 5 bin TL/metrekare + KDV'den başlayıp, 60 aya sıfır vade farkı avantajları ile ön satışa sunuluyor.

Üçüncü Palladium AVM, Kayaşehir'e geliyor
Tahincioğlu, başarılı AVM projesi Palladium'u İstanbul Ataşehir ve Antakya'dan sonra üçüncü yatırımı olarak Kayaşehir'e getiriyor. Palladium AVM Kayaşehir, Kayaşehir'in ilk ve tek A+ ofis projesinin yatırım gücünü daha da artırıyor. Palladium AVM Kayaşehir, dünyaca ünlü restoranlar, mağazalar, eğlence alanları ve market fonksiyonlarını içeren bölümlerden oluşuyor.