Konut Haberleri
21 Kas 2018 19:24 Son Güncelleme: 10 Oca 2019 06:02

NEF'ten 300 bin liraya varan indirim!

Geçtiğimiz sene Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada ile hayata geçirdiği iş birliği kapsamında internet üzerinden ev satarak bir ilke imza atan Nef, bu sene de üç farklı projede Efsane Cuma’ya özel 300.000 TL’ye varan indirimler sunuyor.

NEF'ten 300 bin liraya varan indirim!
Nef ilk defa satışa çıkaracağı Nef Ortayaka, Nef Arsa ve Nef Brentford London projelerinde 23 Kasım’da gerçekleşecek Efsane Cuma’ya özel, farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun daire ve arsaları cazip avantajlarla sunacak. Hepsiburada platformu üzerinden ulaşılabilecek ve sadece bu güne özel sunulacak Nef fırsatları, 300 bin TL’ye varan indirimlerle müşterilerle buluşacak.

Nef’in beklenen en yeni şehir merkezi projesi Nef Ortayaka

Nef’in uzun süredir beklenen, Avrupa yakasındaki şehir merkezi projesi Nef Ortakaya Haliç'e 5 dakika mesafede yer alıyor. Şehir merkezinde bir yaşam seçeneği sunan ve dünyaca ünlü, ödüllü Türk mimar Emre Arolat imzasını taşıyan proje, lansman öncesinde Hepsiburada müşterilerine avantajlı fiyatlarla sunuluyor. Nef Ortayaka’da yer alan 1+1 daireler, Efsane Cuma’da 50 bin TL’ye varan indirimlerle satışa sunulacak.

Türkiye’nin ilk markalı arsaları, Nef Arsa ile satışta

Türkiye’nin en büyük baraj gölü olan Hirfanlı’ya 1 km cephesi olan, çevresinde 12 milyon insanın yaşadığı; otoyol ve hızlı tren ile karadan, çevre illerdeki havaalanları ile havadan ulaşım seçeneği olan Nef Arsa; “geleceğin şehrine yatırım” fırsatı sunuyor. İç Anadolu’nun imar planlı tek turizm bölgesinde yer alan Nef Arsa; bulunduğu bölgeye kültür-sanat, spor, eğlence, alışveriş, sağlık ve eğitim alanlarıyla bir arsadan daha fazlasını getirecek. Gayrimenkulde gerçek anlamda topraktan yatırımı mümkün kılan Nef Arsa’da; tamamı imarlı, hemen teslim, müstakil tapulu 400 m2 ile 3.000 m2 arasında değişen arsa alternatifleri bulunuyor. Nefi Arsa, Efsane Cuma’ya özel Hepsiburada üzerinden 50 bin TL’ye varan indirimlerle satışa sunulacak.

Nef’in Londra projesinde 300 bin TL’ye varan indirim

Heathrow Havlimanı ile Londra şehir merkezinin tam ortasında yer alan Brentford bölgesi, son yıllarda Londra’nın en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Batı Londra’da yer alıyor. Yeni marina ve stadyumun inşa edildiği bölge, etrafında 200’ün üzerinde kurumsal şirketin ve 25 bin beyaz yaka çalışanın bulunduğu finans bölgesinde yer alıyor. Sahip olduğu konumdan dolayı, Londra merkezde kira getirisi ortalama yüzde 2 düzeyindeyken, Brentford bölgesinde yüzde 4’e kadar yükseliyor. 3 yıl boyunca kira garantili olarak satışa sunulacak Nef Brentford London projesinde yer alan stüdyo daireler ise Efsane Cuma’ya özel 300.000 TL’ye varan indirimlerle satışa sunulacak.

Geçtiğimiz sene hayata geçirdikleri iş birliği ile e-ticaret dünyasında bir ilke imza atan Nef ve Hepsiburada, Efsane Cuma’ya özel indirimler ile Türkiye’de internet üzerinden ilk gayrimenkul satışını gerçekleştirmişti. Nef Çekmeköy’de yer alan 1+1 ve 2+1 daireler özel fiyatlarla satışa sunulmuş ve bir saatte tüm daireler tükenmişti. Böylece Türkiye’de ilk defa bir e-ticaret platformundan konut satışı gerçekleşmiş ve bu satış Türk e-ticaret tarihinin en yüksek hacimli işlemi olmuştu.