Sektörel
15 Eki 2015 11:57
Son Güncelleme: 10 Oca 2019 03:35
İstanbul'da elektriği kesilecek yerler
16 Ekim Cuma günü İstanbul'da Maltepe, Şile, Çekmeköy, Ataşehir, Kadıköy, Tuzla ve Ümraniye'nin bazı bölgelerinde elektrik kesintisi uygulanacak
İstanbul Anadolu Yakası Elektrik AŞ’den yapılan
açıklamaya göre, 16 Ekim 2015 tarihinde, Maltepe, Şile,
Çekmeköy, Ataşehir, Kadıköy, Tuzla ve Ümraniye'nin bazı
bölgelerinde elektrik kesintisi yapılacak. Elektrik kesintisi
programı ise şu şekilde:
Maltepe
09.00-18.00’de, Büyükbakkalköy Mahallesi ve sokakları,
Şile
09.00-16.00’da, Doğancılı Mahallesi ve sokakları,
Çekmeköy
09.00-15.00’te, Merkez Mahallesi, Süleymaniye, Arda, Akarcalı, Berat, Üsküdar sokakları,
Ataşehir
09.00-18.00’de, İnönü Mahallesi, Kartal ve Ulusu sokakları,
Kadıköy
09.00-14.00’te, Suadiye Mahallesi, Ayşeçavuş, Bağdat, Kitapçı, Öncü ve Çamlı sokaklarına enerji verilemeyecek.
Tuzla
09.00-13.00’te, Aydınlı Mahallesi, Cemre, Ayça, Şark, Nurlu, Fidan ve İlkay sokakları, Yayla Mahallesi, Toksöz, Sarıgül, Gazi Osmanpşa, Gürsel, Özgürlük, Çakmak ve Sanat sokakları ile Akel Çıkmazı,
14.00-18.00’de, Mimar Sinan Mahallesi, Alıç, Fikret, Talas, Cengiz, Zerrin, Dilşah ve Emre sokakları,
14.00-16.00’da, Yayla Mahallesi, Ali İhsan Paşa, Ayışığı, Dua, Lütuf, Erler, Çobankızı ve Türbe sokakları,
16.00-18.00’de, Postane Mahallesi, Uluhan, Gülten, Aşiyan, Yıldız ve Gökdeniz sokakları
Ümraniye
01.00-05.00’te, Parseller Mahallesi, Taşköprü Sokağı’nda, Cemil Meriç Mahallesi, Çayırönü Sokağı’nda, Adem Yavuz Mahallesi, Eski Üsküdar Yolu ile Alemdağ, Yavuz Selim, Şemsettin Sami, Mimar Sinan, Koçyiğit, Gazimustafa Kemal, Şehzade Mehmet, Fatih Sultan, Adnan Menderes sokakları
Maltepe
09.00-18.00’de, Büyükbakkalköy Mahallesi ve sokakları,
Şile
09.00-16.00’da, Doğancılı Mahallesi ve sokakları,
Çekmeköy
09.00-15.00’te, Merkez Mahallesi, Süleymaniye, Arda, Akarcalı, Berat, Üsküdar sokakları,
Ataşehir
09.00-18.00’de, İnönü Mahallesi, Kartal ve Ulusu sokakları,
Kadıköy
09.00-14.00’te, Suadiye Mahallesi, Ayşeçavuş, Bağdat, Kitapçı, Öncü ve Çamlı sokaklarına enerji verilemeyecek.
Tuzla
09.00-13.00’te, Aydınlı Mahallesi, Cemre, Ayça, Şark, Nurlu, Fidan ve İlkay sokakları, Yayla Mahallesi, Toksöz, Sarıgül, Gazi Osmanpşa, Gürsel, Özgürlük, Çakmak ve Sanat sokakları ile Akel Çıkmazı,
14.00-18.00’de, Mimar Sinan Mahallesi, Alıç, Fikret, Talas, Cengiz, Zerrin, Dilşah ve Emre sokakları,
14.00-16.00’da, Yayla Mahallesi, Ali İhsan Paşa, Ayışığı, Dua, Lütuf, Erler, Çobankızı ve Türbe sokakları,
16.00-18.00’de, Postane Mahallesi, Uluhan, Gülten, Aşiyan, Yıldız ve Gökdeniz sokakları
Ümraniye
01.00-05.00’te, Parseller Mahallesi, Taşköprü Sokağı’nda, Cemil Meriç Mahallesi, Çayırönü Sokağı’nda, Adem Yavuz Mahallesi, Eski Üsküdar Yolu ile Alemdağ, Yavuz Selim, Şemsettin Sami, Mimar Sinan, Koçyiğit, Gazimustafa Kemal, Şehzade Mehmet, Fatih Sultan, Adnan Menderes sokakları