Konut Haberleri
30 Mayıs 2016 08:10 Son Güncelleme: 10 Oca 2019 04:23

Hollywood hayali Kıvanç'ı ev sahibi yaptı

Kıvanç Tatlıtuğ'un Los Angeles'ta ev aldığı ortaya çıktı...

Hollywood hayali Kıvanç'ı ev sahibi yaptı
Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ABD'den ev aldı... Hollywood hayali, Kıvanç Tatlıtuğ'u ev sahibi yaptı. Amerikalı yapımcılarla görüşmeler yapan ünlü oyuncu, Los Angeles'tan ev aldı. Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'le şimdilerde ABD'deki yeni evinde kalıyor...Türkiye'nin son yıllardaki en gözde ve başarılı jönlerinden Kıvanç Tatlıtuğ, gözünü Hollywood'a dikti. Çekimleri Haziran sonunda başlaması planlanan bir diziyle yeni sezonda ekranda olacak olan ünlü oyuncu, Hollywood yapımı bir filmde rol almanın peşinde.
Bu uğurda geçtiğimiz yıllarda Amerika'ya giderek dil ve oyunculuk eğitimi alan Kıvanç Tatlıtuğ, sık sık gittiği ABD'de otelde konaklamaktan sıkıldı ve burada 'ev'lendi. Yakışıklı oyuncunun, film sektörünün kalbinin attığı Los Angeles'tan önceki aylarda da bir ev satın aldığı ortaya çıktı.

Şimdilerde eşi Başak Dizer'le Amerika'da olan Kıvanç Tatlıtuğ'un buraya gitmekteki asıl amacının ünlü yapımcılarla görüşmek olduğu öğrenildi. Tatlıtuğ'un en büyük destekçilerinden biri de Los Angeles'ta komşu olduğu, daha önce bir dizide birlikte çalıştığı senarist ve yönetmen Ece Yörenç.