Demirel'in manevi oğlu koronavirüsten öldü! 8 yaşından beri yanlarındaydı

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in manevi oğlu Ali Çetin Şener, corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti. Nazmiye Demirel'in kardeşi olan Ali Çetin Şener, Demirel çiftinin çocukları olmadığı için yanlarında büyümüştü.

Demirel'in manevi oğlu koronavirüsten öldü! 8 yaşından beri yanlarındaydı - Sayfa 1

Süleyman Demirel’in manevi oğlu olarak da bilinen, eşi Nazmiye Demirel’in kardeşi Ali Çetin Şener corona virüsü nedeniyle dün hayatını kaybetti.


14
Demirel'in manevi oğlu koronavirüsten öldü! 8 yaşından beri yanlarındaydı - Sayfa 2

8 yaşından itibaren Demirel çiftinin yanında büyüyen Ali Çetin Şener’in corona virüsünden yaşamını yitirdiği haberini eski DYP’li siyasetçi Muhsin Alnıaçık sosyal medyadan duyurdu.


24
Demirel'in manevi oğlu koronavirüsten öldü! 8 yaşından beri yanlarındaydı - Sayfa 3

Alnıaçık’ın paylaşımında şu ifadeler yer aldı:


34
Demirel'in manevi oğlu koronavirüsten öldü! 8 yaşından beri yanlarındaydı - Sayfa 4

”Hiç çocukları olmadığı için 8 yaşından itibaren Demirel çiftinin evinde, onların çocukları gibi büyüyen, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite yani çocukluk ve gençlik yıllarını Güniz Sokak’ta geçiren, evlendiğinde bile Demirellerin ondan ayrı bir lokma yemeğin bile boğazlarından geçmediği için evine yemek gönderdikleri, Demirel’in, hesap kitap konularını teslim edecek kadar güvendiği kayınbirader Ali Çetin Şener tam da Demirellerin torun yerine koyup sevdikleri ikizlerin düğün hazırlıkları sırasında corona illetinden kurtulamayarak hayata veda etti.”

44