Konut Haberleri
25 Eki 2020 09:49 Son Güncelleme: 25 Eki 2020 10:32

Dekar Asmalı Bahçe'de son etap satışlarında ucuz kredi

İlk beş etabının satışı tamamlanan Asmalı Bahçe Şehir projesinde son etabın satışları başladı. Alıcılara ilk yıl geri ödemesiz 15 yıla kadar yüzde 0,64 kredi faiziyle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Dekar Asmalı Bahçe'de son etap satışlarında ucuz kredi

Dekar Yapı tarafının Bahçeşehir’deki ilk beş etabının satışları tamamlanan projesi Asmalı Bahçe Şehir’in son etap satışlarına başlandı.

İstanbul’un bahçeli yaşamıyla öne çıkan bölgelerinden Bahçeşehir’de inşa edilen Dekar Asmalı Bahçe Şehir projesinin son etabının satışlarına başlandığı duyuruldu.

İlk beş etabın satışlarının tamamlandığı Dekar Asmalı Bahçe Şehir’de, ilk yıl geri ödemesiz 15 yıla kadar yüzde 0,64 kredi faiziyle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.
 
Doğayla iç içe 91 bin m²  büyüklüğünde arazide, 600 milyon TL yatırımla hayata geçirilen  Dekar Asmalı Bahçe Şehir’in son etabı Ağustos 2021’de teslim edilecek. Projede yer alan 499 konutun 443 adedi bahçeli ev, 56 adedi ise 1 apartman bloğunda bulunan apartman dairelerinden oluşuyor.

Asmalı Bahçe Şehir, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 93 m²'den 214 m²'ye kadar alternatifli dubleks ve tek katlı konutların olduğu az katlı binalar ile birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Bahçeli evlerin, 30 m² ile 300 m² arasında değişen bahçeleri bulunuyor. 
 
Projenin içerisinde 4 futbol sahası büyüklüğünde bir açık park alanı bulunuyor. Bu park alanı içinde yürüyüş ve bisiklet yolları, 2 adet çocuk oyun parkı, bir adet manzaraya hâkim seyir tepesi, 2 adet tenis kortu, 1 adet basketbol/voleybol sahası, 1 adet futbol sahası, evcil hayvan gezdirme parkuru ve 1 adet de yetişkinler için aletli spor alanı yer alıyor.  
 
Ayrıca projedeki 1.800 m²’lik kapalı sosyal tesiste, 1 açık 1 kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, fitness salonu, mini kulüp ve kafe yer alırken, diğer bir havuz bölgesinde ise yarı olimpik bir açık yüzme havuzu daha bulunuyor. Alışveriş ihtiyaçlarını en üst düzeyde gidermek amacıyla ise proje içerisinde 400 metre uzunluğunda 48 adet dükkândan oluşan bir alışveriş caddesi de yerini alıyor.