Caner Erkin Çekmeköy'den 4 tane ev satın aldı

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ve Şükran Ovalı çifti, kızları Mihran Ela'nın geleceğine yatırım olarak, çok ünlü bir inşaat şirketinin Çekmeköy'deki projesinden tanesini 2.5 milyon TL'den, 4 ev satın aldı..

Caner Erkin Çekmeköy'den 4 tane ev satın aldı - Sayfa 1

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, kızı Mihran için 10 milyon TL'lik yatırım yaptı. Erkin, çok ünlü bir inşaat şirketinin Çekmeköy'deki projesinden tanesini 2.5 milyon TL'den, 4 ev satın aldı.


16
Caner Erkin Çekmeköy'den 4 tane ev satın aldı - Sayfa 2

Takvim Gazetesi köşe yazarı Ufuk Özcan, bugünkü köşesinde Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in kızı Mihran için Çekmeköy'den 4 ev satın almasını kaleme aldı.


26
Caner Erkin Çekmeköy'den 4 tane ev satın aldı - Sayfa 3

İşte Ufuk Özcan'ın 'Caner Erkin'den Kızı Mihran için 10 milyonluk yatırım başlıklı yazısı...


36
Caner Erkin Çekmeköy'den 4 tane ev satın aldı - Sayfa 4

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, 2017 yılında oyuncu Şükran Ovalı ile dünyaevine girmiş ve bu evlilikten Mihran Ela isminde bir kız çocukları olmuştu. Bir zamanlar lüks hayatı ile gündeme gelen milli futbolcu, magazin sayfalarından düşmezken Şükran Ovalı ile evlendikten sonra magazinden uzak ve kariyerinde çıkışa geçmişti. Futbol hayatının yanında daha önceleri otel ve değişik iş kollarında yatırımlar yapan Erkin, bu kez yatırımlarını 2 yaşındaki kızı Mihran Ela için yapmış.

46