Konut Haberleri
22 Eki 2020 08:00 Son Güncelleme: 22 Eki 2020 08:05

Avrupa Konutları Çamlıvadi satışlarına yoğun ilgi

Avrupa Konutları Çamlıvadi projesinde satışlara başlandı. Artaş İnşaat'ın projesi Ayazağa Arıcılar bölgesinde hayata geçiyor.

Avrupa Konutları Çamlıvadi satışlarına yoğun ilgi

Artaş İnşaat, Vadistanbul ve VadiPark Seyrantepe projelerinin ardından Avrupa Konutları Çamlıvadi projesini hayata geçiriyor. Avrupa Konutları Çamlıvadi projesi satışları yoğun ilgi ile başladı. 

Artaş İnşaat, İstanbul’un yeni yaşam merkezlerinden biri haline gelen Ayazağa – Arıcılar bölgesinin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkıyor. Vadistanbul ve VadiPark Seyrantepe projelerinin ardından Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Çamlıvadi projesini hayata geçiriyor.
 

Yoğun ilgiyle başlayan satışlarda Avrupa Konutları Çamlıvadi'nin konumu, mimarisi ve donatılarıyla yüksek beğeni topladı.
 


 
BİR YANINDA ÇAM ORMANI, BİR YANINDA ŞEHİR
 
Avrupa Konutları Çamlıvadi, Arıcılar’da çam ormanının yanı başında 58 bin 024 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 18 blokta toplam 855 dairenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde daire seçenekleri bulunuyor.
 
Bahçe katı ve teraslı dairelerin de yer aldığı projede yüzme havuzlarının da bulunduğu tam donanımlı bir sosyal tesis mevcut. Yemyeşil bir peyzaj içinde yürüyüş parkurları ve süs havuzlarının bulunacağı projenin hemen yanındaki park alanında ise çok amaçlı spor sahaları olacak. Avrupa Konutları Çamlıvadi’nin yine yanı başında kapalı ve açık bir manej yapılması da planlanıyor.


 
Özel araçla TEM otoyoluna bir dakikada ulaşmanın mümkün olduğu Avrupa Konutları Çamlıvadi, yine Artaş İnşaat’ın imzasının bulunduğu Vadistanbul alışveriş merkezi ve şehrin metro hattına bağlanan havaray’a çok yakın konumda bulunuyor.
 
İnşa çalışmalarının başladığı Avrupa Konutları Çamlıvadi’de teslimlerin Temmuz 2022’de yapılması hedefleniyor.