Konut Haberleri
30 Kas 2020 08:35 Son Güncelleme: 30 Kas 2020 08:47

Avril Lavigne Malibu'dan 7.8 milyon dolara ev aldı! Komşusu Lady Gaga

Dünyaca ünlü rock yıldızı Avril Lavigne Malibu'dan 7.8 milyon dolara ev aldı. Lady Gaga ile komşu olan Avril Lavigne'nin evi 1960'lardan kalma...

Avril Lavigne Malibu'dan 7.8 milyon dolara ev aldı! Komşusu Lady Gaga

Kanadalı rock yıldızı Avril Lavigne, ünlülerin gözde mekanlarında Malibu'da yeni bir ev aldı. Milliyet'te yer alan habere göre; Lavinge, Lady Gaga'nın 23 milyon dolardık malikanesine çok yakın olan bu mülk için 7.8 milyon dolar (yaklaşık 62 milyon TL) ödedi.

1960'larda inşa edilen malikane sonrasında Scott Gillen tarafından restore edildi.

Modern ve minimalist bir tarzda olan eve ulaşmak için, özel bir kapıdan girilerek uzun bir araba yolundan ulaşılıyor. Çevresindeki ağaçlar da evin sakinlerini dışarıdan geçen meraklı gözlerden uzak tutuyor.

Tek katlı ev, açık plan olarak inşa edildi. Hemen hemen her odasından okyanus manzaralı görünen evin yaşam alanında gösterişli bir şömine de bulunuyor. Odanın geniş ve çift kanatlı kapıları ise okyanus manzarasını iyice gözler önüne seren geniş bir bahçeye açılıyor. Lavigne'in yeni evinde bir tane spa'lı banyo bir de bahçesinde kuru spa yer alıyor. Salondan çıkılan bahçede ise yeşilliklerin ortasında bir yüzme havuzu bulunuyor.