Eğitim
24 Ağu 2015 14:27 Son Güncelleme: 10 Oca 2019 03:11

Artsam Eğitim Kurumları, Kastamonu'da 5 yıldızlı lise açtı!

2013 yılında ilk olarak anasınıfı, ilkokul ve ortaokul olarak eğitim öğretim veren Türkiye'nin ilk butik koleji olarak ün yapan Artsam Eğitim Kurumları, Kastamonu'ya verdiği sözü tutarak 5 yıldızı hak eden özel lisesinin kapılarını açtı..

Artsam Eğitim Kurumları, Kastamonu'da 5 yıldızlı lise açtı!
Şu ana kadar uyguladığı Artem (Artsam Eğitim Modeli) ile adından sıklıkla söz ettiren ve eğitim sektöründen tam not alan kurumun Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Uzm. Psk. Gamze Eser, '' Kastamonu'ya hak ettiği liseyi kazandıracağımıza dair 3 yıl önce söz vermişik ve 3 yıldır şu an kapılarını açmış olduğumuz Kuzey Anadolu'nun gerçekten hak ettiği lise konsepti için çalışmaktaydık ve lisemiz artık Kastamonu'nun eğitim kalitesini ve çıtasını yükseltmeye hazırdır'' dedi.

Toplamda 15 bin metrekare kapalı, 7 bin metrekare açık alana sahip olan  ve tamamı akıllı sınıflardan oluşan Kastamonu halkından 5 yıldız alan bu lisede yok yok. 650 kişilik özel konferans salonu ile Kastamonu ve çevresine iş, sanat, seminer ve konferans gibi alanlarda da kapılarını açacak olan lise, şimdiden halkın yoğun ilgi odağı oldu.

Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında Oxford'dan 5 altın madalya alan Artsam Eğitim Kurumları, çift dil eğitim uygulamasıyla ve kullandığı özel eğitim metodlarıyla elde ettiği başarılardan dolayı Kanada, İsviçre ve Malta başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinden kardeş okul olma teklifi alarak Türkiye'nin adını eğitimde duyurmayı başarmıştı.