Magazin
11 Eki 2020 17:04 Son Güncelleme: 11 Eki 2020 17:15

Ajda Pekkan satamadığı villasının fiyatında yüzde 50 indirim yaptı

Süper star Ajda Pekkan üç yıldır satmaya çalıştığı 40 milyon liralık evinin fiyatında yüzde 50 indirim yapmak zorunda kaldı. Villanın 20 milyon TL'ye satılıp satılmayacağı da merak ediliyor.

Ajda Pekkan satamadığı villasının fiyatında yüzde 50 indirim yaptı

Ajda Pekkan, Zekeriyaköy’deki villasını üç yıldır satmak için uğraşıyor. Eve alıcı çıkmayıncı süperstar süper bir indirim yaparak villanın fiyatını 20 milyon TL olarak duyurdu. 

Ajda Pekkan, eve 3 yıldır alıcı çıkmayınca istediği fiyatta yüzde 50 indirim yaptı. Süperstar, villasını 3 yıl önce 40 milyon liraya satılığa çıkardı. Üç katlı villa için çok sayıda emlakçıyla da anlaştı.

Ancak bu sürede emlakçıların hiçbiri eve alıcı bulamadı. Süperstar villayı satmakta kararlı olduğu için çareyi büyük bir indirim yapmakta buldu. Fiyatı 20 milyon liraya düşen villa bakalım bu fiyatla alıcı bulabilecek mi? 

HAVUZ VE SPOR SALONU VAR 

Toplamda 1100 metrekare arsa üzerine inşa edilen villanın kullanım alanı ise 960 metrekare. Özel olarak dekore edilen villada 6 oda ve 2 salon bulunuyor.

Evin içerisinde spor salonu, asansör, hizmetli yaşam alanı ve çalışma odası yer alıyor. Büyük bir havuza sahip olan ev 24 saat özel güvenlikler tarafından korunuyor.

KARANTİNA KURALLARI KOYDU 

Karantinada günlerini ultra lüks villasında geçiren Ajda Pekkan, Bahçeköy’deki minik sarayında neler yaptı?

Ajda Pekkan'ın 1100 metrekarelik villasının her köşesi dezenfekte edildi. 1100 metrekarelik villasını içten ve dıştan temizletmek 30 bin TL’ye mal oldu.

İLAÇLI SULARLA TEMİZLENİYOR!

*Evdeki aksesuar, biblo, halı gibi eşyaları depoya kaldırttı. Dekarosyonu değiştirdi. Salon, yatak odası ve banyosu her gün ilaçlı sularla temizleniyor.

EVDE MASKE ŞARTI

* 2 yardımcısı da maske kullanıyor. Evde de sosyal mesafe kuralına uyuyorlar.. Her sabah 1 saat koşu bandında yürüyor, jimnastik hareketlerinin ardından 30 dakika yoga yapıyor.

DOĞAL MASKELER

*Sahne performansını korumak için 1 saat nota, ses açma, repertuvar çalışıyor.*Evde doğal yollarla hazırladığı maskeler yapıyor.

EVE MİSAFİR KABUL ETMİYOR

* Lüks villanın mutfağı da her gün ilaçlı sularla temizleniyor.

* Ajda Pekkan eve asla misafir kabul etmiyor.

* Süperstar, evindeki bazı eşyaları da kaldırtarak daha ferah bir ortam yarattı.