Kültür Sanat
06 Nis 2017 12:13 Son Güncelleme: 10 Oca 2019 05:05

41 eser Aya Müzayede'nin ilk etkinliği ile satışa çıkıyor

Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn'da Türk ve yabancı ressamların 41 eseri Aya Gallery'nin düzenlediği müzayede ile görücüye çıkıyor...

41 eser Aya Müzayede'nin ilk etkinliği ile satışa çıkıyor
Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn, AYA Gallery iş birliğiyle, AYA MÜZAYEDE'nin ilk etkinliği olan 1.MÜZAYEDE 9 Nisan Pazar günü saat 17:00'de gerçekleşecek ve 41 orijinal tablo satışa sunulacak.
 
Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn’da 9 Nisan Pazar günü saat 16.00’da ön izlemeyle başlayacak olan müzayedede Türk ve yabancı ressamların 41 eseri koleksiyonerlere sunulacak. AYA Müzayede'nin ilk etkinliği olan 1. MÜZAYEDE'yi Yuliya Ergene yönetecek. Ergene, “Müzayedede yerli ve yabancı ressamların eserleri geniş bir yelpaze içinde sanatseverlere sunulacak. Bu müzayedede herkes kendi tarzını bulabilir.
Sanatın küçük yaşta aşılanmasını savunanlardanım. Bu yüzden çocuklara özel tabloları da satışa sunuyoruz” dedi.

Eşsiz eserlerin sergileneceği açık arttırmaya katılan 3 kişiye çekilişle sürpriz hediyeler verilecek. 1. Müzayede'ye katılan değerli sanatçıların eserleri 9 Nisan Pazar günü müzayede saatine kadar Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’da Golden Art Gallery by AYA'da izlenebilir.