Kampanyalı Projeler
08 Haz 2014 15:25 Son Güncelleme: 10 Oca 2019 01:11

1+1 fiyatına 2+1 ev alın!

FerYapı’nın Anadolu Yakası’nın yeni yıldızı Kartal’da yükselen projesi Mai Residence’ta daireler yüzde 1 KDV ve 60 ay sıfır faiz imkanı ile sunuluyor. Akıllı tasarımla her santimetrekaresi kullanılabilir hale getirilen Mai Residence’ta 1+1 daire alınabilecek fiyata 2+1 daire sahibi olunuyor.

1+1 fiyatına 2+1 ev alın!
FerYapı’nın Anadolu Yakası’nın yeni yıldızı Kartal’da yükselen projesi Mai Residence’ta daireler yüzde 1 KDV ve 60 ay sıfır faiz imkanı ile sunuluyor. Akıllı tasarımla her santimetrekaresi kullanılabilir hale getirilen Mai Residence’ta 1+1 daire alınabilecek fiyata 2+1 daire sahibi olunuyor.
Üstelik 2+1 dairelerin fiyatları 310 bin TL’den başlıyor.

FerYapı’nın Mai Residence Projesi İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli lokasyonlarından biri olan Kartal’da yükselmeye devam ediyor. Mai’de daireler, yüzde 1 KDV ve 60 ay sıfır faiz imkanı ile sunuluyor. Üstelik 2+1’ler 310 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede akıllıca tasarlanan daireler ile verimli kullanım sağlanarak daha geniş yaşam alanları yaratılıyor. Her santimetrekaresi kullanılabilir hale getirilen projede, alan kaybedilmeden fonksiyonel daireler elde ediliyor. Mai Residence’ın alternatifli ödeme kolaylıkları ile 1+1 fiyatına 2+1, 2+1 fiyatına ise 3+1 daire satın alınabiliyor.

Özel hissettiren ev ve ve home ofis seçenekleri
Stüdyodan 2+1’e farklı ev ve home ofis seçenekleri sunan Home Office Blokunun E-5’ten kendi girişi bulunuyor. Kendinizi özel hissetmeniz için oluşturulan lobi alanı, her katta özel kat bahçeleri, çatı katındaki toplantı odası ve VIP Lounge ile Mai Blokunda konut blokundan ayrı yüksek standartlarda bir iş yaşam sunuluyor. Fitness salonu, çok amaçlı salon, kafeler, mağazalar, VIP Lounge, oda servisi, back-up ve concierge hizmetleri ile Mai Blokunda size özel bir yaşam alanı yaratılıyor.
Aileniz ve sizin için her şey bir arada
Her dairedeki balkonu, teras ve bahçeleri ile keyfinizi artıracak Mai Bloku, ailenizin ve sizin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. Deniz tarafındaki 28 katlı konut blokunda 1+1’den 3+1’e uzanan daire seçenekleri bulunuyor. Ailecek keyifli bir yaşam sürebilecek konut blokunda havuz, çok amaçlı spor sahası, fitness salonu, çocuk oyun alanı, lounge, hobi odaları, mini müzik stüdyosu, sinema odası, kafeler, mağazalar, oda servisi, masa tenisi, bilardo, langırt gibi pek çok sosyal olanak bir arada sunuluyor.

Sadece ihtiyaç duyulan sosyal alanlar, düşük aidatlar…
Mai Residence’ta, bir yaşam alanında ihtiyaç duyulabilecek tüm sosyal olanaklar bir arada sunuluyor. Kullanılmayan sosyal alanlara yer verilmeyen projede daire sahipleri, yüksek aidat maliyetine de katlanmak zorunda kalmıyor. Aidatların çok uygun bir seviyede tutulduğu Mai Residence projesinde daire sahiplerine, sadece ihtiyaç duyulan sosyal donatılar ile keyifli bir yaşam alanı yaratılıyor.

İstanbul’da Adalar manzaralı balkon keyfi
Mimarı yapısı ve tasarımıyla dikkat çeken Mai Residence’ta masmavi bir deniz ve Adalar manzarası keyfi yaşanabilecek 5 metrekareden 18 metrekareye kadar değişen seçenekleriyle önü kapanmayacak balkonlar bulunuyor. Mai Residence projesinde her dairede bu eşsiz manzaraya sahip olunabiliyor.

Her yere ulaşabileceğiniz kadar şehrin içinde
E-5’ten direkt girişi olan Mai Residence, dünyanın en büyük Adalet Sarayı’na ev sahipliği yapan, İstanbul’un en hızlı gelişen semti Kartal’daki lokasyonu itibariyle de yatırımcıyı kendisine çekmeye devam ediyor. E-5’in hemen üzerinde sahil tarafında, her yere ulaşabileceğiniz kadar şehrin içinde yer alan Mai Residence, Kartal Köprüsü ve Pendik Köprüsü’nün tam ortasında konumlandırılıyor. Proje sakinleri Mai’nin Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakın ve Kartal metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan konumu sayesinde, hem şehrin içinde hem de şehir stresinden uzakta bir yaşam sürebilecek.