Yenilik Sur Yapı'dan mutluluk sizden yana!

Sur Yapı İdilia'dan yüzde 10 indirimli, 170 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve 1.536 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabiliyor.

KAMPANYALI PROJELER

Yenilik Sur Yapı'dan mutluluk sizden yana! İdilia projesi, İstanbul’un cazibe merkezlerinden biri olarak gösterilen Sultanbeyli'de hayata geçiriliyor. 7 blok halinde yükselen proje, Suryapı güvencesiyle inşa ediliyor. Toplamda 442 konutun yer aldığı projede, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 7+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor.

Sur Yapı İdilia'dan yüzde 10 indirimli, 170 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve 1.536 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabiliyor.  Aydos Ormanları'na yakın konumda yükselenprojede,  yüzde 5 peşinatla, teslimden sonra başlayan vade farksız ara ödemeler, kalan kısım için 120 aya varan banka kredili ödeme seçeneğinin yanında, yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.

TEM Çamlıca Gişelerine 5, Atatşehir'e 10 dakika mesafede inşa edilen İdilia'da fitness center, sauna, yüzme havuzu, otopark, ticari alanlar, cafe gibi alanlar yer alıyor. Projede, konut teslimlerinin Temmuz 2016'da yapılması planlanıyor.

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Yasegül Özdemir
  Rönesans Gayrimenkul'den 240 ay vade kampanyasına destekRönesans Gayrimenkul'den 240 ay vade kampanyasına destek
  Adam Kule Nisan'da teslimAdam Kule Nisan'da teslim
  Gayrettepe'nin akıllı evi: Loca GayrettepeGayrettepe'nin akıllı evi: Loca Gayrettepe
  İnistanbul’da daire alan kredi taksitlerini teslimden sonra ödüyor!İnistanbul’da daire alan kredi taksitlerini teslimden sonra ödüyor!
  Metal Yapı'dan rekor 2017 hedefi!Metal Yapı'dan rekor 2017 hedefi!