TOKİ 29 ilde 207 gayrimenkulünü satışa çıkarıyor

TOKİ, 29 ilde 207 adet işyeri ve konutunu 14 Temmuz'da açık arttırmayla satışa çıkarıyor...

KONUT HABERLERİ

TOKİ 29 ilde 207 gayrimenkulünü satışa çıkarıyor
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 29 ilde 207 adet gayrimenkulünü açık arttırmayla satışa çıkarıyor. Turyap tarafından gerçekleştirilecek müzayede de satışa çıkan gayrimenkulleri 190’ı işyeri, 17’si konut olarak belirlendi.

İstanbul Kayabaşı’nda 3, 15, 16, 19 ve 21. bölgelerdeki işyerleri, Halkalı, Hadımköy ve Gaziosmanpaşa Taşoluk'taki büfeler ve iş yerleri,  Ankara Eskişehir Yolu Turkuaz Vadisi'nde komple spor tesisi,  Adana Kışla Mahallesi kentsel dönüşüm projesindeki 43 işyeri, Denizli Pamukkale Karahayıt'taki 10 termal pansiyon, Kırşehir Kaman'daki pazar alanı ve AVM dükkanları, Konya Ilgın'daki çarşı işyerleri satışa çıkan işyerleri arasında yer alıyor.

Satışa çıkan konutlar ise Adana Sarıçam Sulucak, Eskişehir Vadişehir 2. etap, Kırıkkale Bahşılı 4. etap, Nevşehir Ürgüp, Sivas Yenimahalle, Trabzon Akçaabat ,Ankara Altındağ, Kayseri Merkez 6. Bölge ve Osmaniye Yeşilyurt projelerinde yer alıyor.

Satışa sunulan konutların bazıları yüzde 12 peşinatla 180 ay, yüzde 25 peşinatla 120 ay vadelendirilebiliyor. İşyerlerine ise yüzde 25 peşin 120 ay vadeyle sahip olunabiliyor.

Toki satılık gayrimenkulleri için başvurular 29 Haziran ile 14 Temmuz tarihleri arasında kabul ediliyor. İhale TOKİ Ankara merkez binasında 14 Temmuz saat 13.30'da gerçekleşecek. 

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  'Türkiye'de kazandığımız burada kalacak''Türkiye'de kazandığımız burada kalacak'
  Mesa'dan bir dev proje daha!Mesa'dan bir dev proje daha!
  Folkart yeni projesi Vega'yı tanıttıFolkart yeni projesi Vega'yı tanıttı
  Emlak Konut GYO'nun yeni projesi satıştaEmlak Konut GYO'nun yeni projesi satışta
  Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!
  Artaş İnşaat 2.534 konut teslim ettiArtaş İnşaat 2.534 konut teslim etti