Sinpaş'tan Ankara'ya süper plan

Ankara'nın en çok tercih edilen konut projesi Marina Ankara'da 3 bin 460 TL taksit imkanıyla ev sahibi olun avantajlı fırsatlardan yararlanmak için acele edin

KONUT HABERLERİ

Sinpaş'tan Ankara'ya süper plan
Gayrimenkül sektörünün güçlü saha oyuncularından Sinpaş, İstanbul’da inşa ettiği başarılı projelerini Ankaralı yatırımcılarla buluşturuyor.

Çankaya’nın yeni merkezi Altınoran’da yepyeni bir yaşam yükseliyor.

Sinpaş konutlarla hayal edilen yaşam alanları inşa ederek fark yaratmaya devam ediyor.

Sinpaş Marina Ankara projesi, tam da bu anlamda yatırımcısını hem şaşırtıyor hem de sunduğu mimari donatılar sayesinde sizleri konforla buluşturuyor.

125 bin metrekare alan üzerine kurulan Sinpaş Marina Ankara projesi, adına yakışır şekilde marinası, kumsal her türlü sosyal donatıları ile kullanıcılarına bambaşka bir yaşam alanı sunuyor.Yaklaşık 2,5km uzunluğunda göleti, üzerinde sahile komşu kafelerin ve restoranların olacağı trafiğe açık Marina Caddesi, küçük yelkenli ve optimistlerin açılabileceği marinası, çocukların suyla oynayabileceği 2 plajı bulunan kanyonu, tropik adası ve birçok ayrıcalığıyla Marina Ankara, bir başka yaşamın adresi olacak.

HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU YER!

Marina Ankara projesi, toplam üç etaptan oluşuyor. Haziran 2018’de teslimlerine başlanacak olan Eymir Panorama, projenin 1. Etabını oluşturuyor ve 978 daireden meydana geliyor.

Eymir Panorama etabında daireler 70 ila 450 metrekare büyüklükte ve 1+1’den 7,5+1’e kadar farklı alternatiflerden oluşuyor.

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  KİPTAŞ, 4 projesinde kampanya başlattıKİPTAŞ, 4 projesinde kampanya başlattı
  'Türkiye'de kazandığımız burada kalacak''Türkiye'de kazandığımız burada kalacak'
  Mesa'dan bir dev proje daha!Mesa'dan bir dev proje daha!
  Folkart yeni projesi Vega'yı tanıttıFolkart yeni projesi Vega'yı tanıttı
  Emlak Konut GYO'nun yeni projesi satıştaEmlak Konut GYO'nun yeni projesi satışta
  Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!