350 yataklı hastane geliyor...

350 yatak kapasiteli Sarıyer Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılışı ertelendi...

İNŞAAT

350 yataklı hastane geliyor... Sarıyer Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin inşaat çalışmalarına 2013 yılının Mayıs başlanmıştı. Açılış tarihi de 19 Mayıs olarak belirlenmişti. Ancak hastanenin açılış tarihi ileri bir tarihe ertelendi.

TOKİ tarafından ihaleye çıkan Sarıyer Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Huzur Mahallesi’nde inşa ediliyor. 97 bin 130 metrekare inşaat alanına sahip Sarıyer Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yüklenici firması ise YDA İnşaat...

350 yatak kapasitesiyle Sarıyer halkına hizmet verecek hastanenin toplam arsa alanı 53 bin 889 metrekare olarak belirlendi. Sarıyer Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin bina oturumu ise 14 bin 164 metrekare.

14 ameliyathane bulunacak Sarıyer Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin poliklinik bloğunda 5 kat arası ulaşım sağlayan 10 yürüyen merpenden yer alacak. Söz konusu hastane projesinde 357 araçlık kapalı ve 36 araçlık açık otopark da bulunacak.Kübra GENÇ/Emlakeki.com

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Yasegül Özdemir
  Rönesans Gayrimenkul'den 240 ay vade kampanyasına destekRönesans Gayrimenkul'den 240 ay vade kampanyasına destek
  Adam Kule Nisan'da teslimAdam Kule Nisan'da teslim
  Gayrettepe'nin akıllı evi: Loca GayrettepeGayrettepe'nin akıllı evi: Loca Gayrettepe
  İnistanbul’da daire alan kredi taksitlerini teslimden sonra ödüyor!İnistanbul’da daire alan kredi taksitlerini teslimden sonra ödüyor!
  Metal Yapı'dan rekor 2017 hedefi!Metal Yapı'dan rekor 2017 hedefi!