Özdemir: Çalışmalar rekor bir hızla sürüyor

Limak Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, 3.Havalimanı'nda çalışmaların rekor bir hızla devam ettiğini söyledi. Özdemir, Türkiye'nin mega projesini 29 Ekim'de açmayı planladıklarını da sözlerine ekledi.

SEKTÖREL

Özdemir: Çalışmalar rekor bir hızla sürüyor
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'ndan itibaren İstanbul 3. Havalimanı'nı açmayı planladıklarını belirterek, "Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İnanılmaz bir hızla, bir dünya rekoru hızıyla çalışmaları sona erdirmeye gayret ediyoruz." dedi. 

DÜNYA REKORU HIZIYLA ÇALIŞIYORUZ

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, İstanbul'da yapımı süren 3. havalimanında inşaat çalışmalarının hızlı ilerlediğini söyledi. Havaalanı inşaatında gece gündüz çalışıldığını vurgulayan Özdemir, şu ifadeleri kullandı: İnşallah 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'ndan itibaren İstanbul 3. Havalimanı'nı açmayı planlıyoruz. Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İnanılmaz bir hızla, bir dünya rekoru hızıyla çalışmaları sona erdirmeye gayret ediyoruz. İnşallah şu anda mani gözükmüyor.

PERSONELLER EĞİTİMLERİ ALIYOR

Özdemir, 3. Havalimanını çalıştıracak, işletecek sistemi kurmaya çalıştıklarını da dile getirerek, "Onunla ilgili personel alımlarını yapmaya başladık. Oradaki elektronik sistemler, bagaj sistemleri, yolcuya yapılacak servisler ve bütün sistemlerle ilgili çalışacak arkadaşlar bir taraftan eğitim alıyorlar. İnşallah açılışa kadar da bu eğitimler devam edecek ve açılış günü de bütün personelimiz hazır olacak." şeklinde konuştu

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Larissa Göl Evleri satışa çıkıyor! 1.200 konut geliyor!Larissa Göl Evleri satışa çıkıyor! 1.200 konut geliyor!
  Doğu’nun en yüksek binası ESN Twin Towers satışa çıktıDoğu’nun en yüksek binası ESN Twin Towers satışa çıktı
  DKY 240 milyon liraya Kartal sahiline indiDKY 240 milyon liraya Kartal sahiline indi
  Strada’dan kadınlara özel: 2+1 daire alana 3 taş pırlantaStrada’dan kadınlara özel: 2+1 daire alana 3 taş pırlanta
  Butik yaşamın yeni adresi: Butiq KartalButik yaşamın yeni adresi: Butiq Kartal
  Rönesans Gayrimenkul'den 240 ay vade kampanyasına destekRönesans Gayrimenkul'den 240 ay vade kampanyasına destek