Next Level, örnek dairelerin dekorasyonunda İtaldeko'yu tercih etti

KONUT HABERLERİ

26.06.2013 Çarşamba, 14:30
Next Level, örnek dairelerin dekorasyonunda İtaldeko'yu tercih etti
Yılsonunda yaşamın başlayacağı Next Level'ın mimarı Brigitte Weber, Next Level Rezidans için Londra, Paris ve New York adıyla üç farklı konseptte örnek daire hazırladı
Ankara’nın ofis-rezidans ve AVM fonksiyonlarından oluşan ilk karma projesi ve ilk rezidans projesi olma özelliğini taşıyan Next Level, mimar Brigitte Weber’in tasarımı ve Pasifik İnşaat’ın yatırımıyla hayata geçiyor. Başkenti yeni, lüks ve modern bir yaşam konseptiyle tanıştıran Next Level, örnek yaşam alanlarının dekorasyonunda İtaldeko tarafından Türkiye’ye getirilen İtalya’nın çağdaş tasarım markası Poliform’u tercih etti.
 
 
Yılsonunda yaşamın başlayacağı Next Level’ın mimarı Brigitte Weber, Next Level Rezidans için Londra, Paris ve New York adıyla üç farklı konseptte örnek daire hazırladı. Dünya metropollerinden ilham alan yaşam alanları Poliform Mobilya’nın Jean Marie Massaud, Paolo Piva, Carlo Colombo, Marcel Wanders ve Paola Navone gibi çağdaş tasarım dünyasının duayenlerinin imzasını taşıyan ikonik mobilyalarla dekore edildi. 
İtaldeko, deneyimli iç mimari ekibi ile mimari ofis ve inşaat firmalarının tercihlerine yönelik özel tasarım mobilya ve mutfak konseptleri yaratıyor. İtaldeko Etiler Showroom'unda Poliform Mobilya'ya ait oturma grupları, TV üniteleri, açık ve kapalı giyinme odaları, yatak odaları ve mutfakları tüm detayları ile yer alıyor.
 
 
 
Showroom Adres: Ebulula Mardin Cad. No:39 Etiler / İstanbul 
Showroom Telefon: 212 325 4464
Web Sitesi: www. italdeko.com
 
 

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

EDİTÖRÜN SEÇİMİ
Yasegül Özdemir
Meydan Dükkanları satışa çıktı! İşte detaylar...Meydan Dükkanları satışa çıktı!
Dap Yapı'dan Sevgililer Günü hediyesiDap Yapı'dan Sevgililer Günü hediyesi
Mükemmel yaşamın yeni adıMükemmel yaşamın yeni adı
Essenora'yı yurtdışında satacak!Essenora'yı yurtdışında satacak!
Panaroma Life’ta 4 ay sonra yaşam başlıyorPanaroma Life’ta 4 ay sonra yaşam başlıyor

Next Level, örnek dairelerin dekorasyonunda İtaldeko'yu tercih etti