2 günde yerli ve yabancı 7 bin 896 katıldı

MODEF EXPO Fuarı'nı 2 günde 7 bin 896 kişi ziyaret etti. Mobilya Dekorasyon Fuarcılık Ticaret Limited Şirketi (MODEF) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ fuara katılımdan memnun olduklarını söyledi.

FUAR

2 günde yerli ve yabancı 7 bin 896 katıldı Türkiye'nin önemli mobilya üretim merkezlerinden Bursa'nın İnegöl ilçesinde, bu yıl 34'üncüsü düzenlenen MODEF EXPO Fuarı'nı, ilk 2 günde yaklaşık 8 bin kişinin ziyaret ettiği bildirildi.

Mobilya Dekorasyon Fuarcılık Ticaret Limited Şirketi (MODEF) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, fuara gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi.

Fuara 164 firma temsilcisinin katıldığını belirten Uğurdağ, fuarın bugün sona ereceğini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Fuarı, ilk 2 günde yerli ve yabancı 7 bin 896 kişi ziyaret etti. Biz fuara 60 ayrı ülkeden katılımcılar bekliyorduk. İlk 2 gün 48 ülkeden ziyaretçi geldi. Bugün fuarımızı sonlandıracağız. İnşallah MODEF EXPO Fuarı bundan sonra daha da büyüyerek, ivme sağlayarak devam edecektir."

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Yasegül Özdemir
  Rönesans Gayrimenkul'den 240 ay vade kampanyasına destekRönesans Gayrimenkul'den 240 ay vade kampanyasına destek
  Adam Kule Nisan'da teslimAdam Kule Nisan'da teslim
  Gayrettepe'nin akıllı evi: Loca GayrettepeGayrettepe'nin akıllı evi: Loca Gayrettepe
  İnistanbul’da daire alan kredi taksitlerini teslimden sonra ödüyor!İnistanbul’da daire alan kredi taksitlerini teslimden sonra ödüyor!
  Metal Yapı'dan rekor 2017 hedefi!Metal Yapı'dan rekor 2017 hedefi!