O bölgede 870 konutun temeli atıldı...

Başbaşan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Mamak Altıağaç-Karaağaç-Hüseyingazi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamındaki 870 konutun temel atma törenine katıldı...

KENTSEL DÖNÜŞÜM

O bölgede 870 konutun temeli atıldı...
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Kimler terörle mücadelede hükümete destek oluyor, kimler de terör örgütünün yandaşlarının peşine takılıyor, onlara laf söylemek yerine devlete laf söylüyorlar. Vatandaş bunu da gördü bunu da not etti. Onun için 1 Kasım'da millet her şeyin farkında kararını vermiş, güven ve istikrardan yana inşallah kanaatini ortaya koyacak" dedi.
 
Akdoğan, Mamak Altıağaç-Karaağaç-Hüseyingazi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamındaki 870 konutun temel atma töreninde yaptığı konuşmada, söz konusu projeyle bölgede yaşayanların yaşam standardının yükseleceğini belirtti.
 
 TOKİ'nin bugüne kadar 680 bin konut yaptığını anımsatan Akdoğan, bu sayının yıl sonunda 700 bini bulacağını açıkladı.
 
Yalçın Akdoğan, "Selvi Boylum Al Yazmalım" filminde "sevgi emek ister" sözünü hatırlatarak, millete sevdalı olduklarını, bu sevdanın gereği olarak da emek harcamanın, hizmet etmenin çok önemli olduğunu kaydetti.   
 
Akdoğan, partisinin son 13 yılda her alanda millete hizmet ettiğini, milletin de lafa değil icraata baktığını, AK Parti'nin her geçen gün daha da büyüdüğünü vurgulayarak, partisinin 1 Kasım seçimlerinden de büyüyerek ve güçlenerek çıkacağını belirtti.
 
Milletin, güven ve istikrarın ne kadar önemli olduğunu anladığını anımsatan, "Güven ve istikrar her şeyin temelidir. Bunun içinde tek başına bir partinin iktidar olması önem taşıyor. Bakın, son 2-3 aydır neler yaşandığını milletimiz yakından gördü, herkesin notunu verdi. Koalisyon görüşmelerinde ve hükümet kurma sürecinde kimler ne yaptı ne yapmadı?  Kimler sorumluluk aldı kimler sorumluluktan kaçtı vatandaş not etti" değerlendirmesinde bulundu.
 
Terörle mücadele sürecinde yaşanan gelişmelere değinen Akdoğan, "Kimler terörle mücadelede hükümete destek oluyor, kimler de terör örgütünün yandaşlarının peşine takılıyor, onlara laf söylemek yerine devlete laf söylüyorlar. Vatandaş bunu da gördü bunu da not etti. Onun için 1 Kasım'da millet her şeyin farkında kararını vermiş, güven ve istikrardan yana inşallah kanaatini ortaya koyacak" diye konuştu.
 
- "Türkiye'nin güven ve istikrar abidesi olabilmesi için güçlü olması lazım"
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti'nin seçin beyannamesini açıkladığını hatırlatan Akdoğan, beyannamede herkesle ilgili çok güzel vaatlerinin bulunduğunu kaydetti.
 
Akdoğan, bildirgede yer alan projeler arasında Ankara'nın önemli bir yere sahip olduğuna işaret ederek, başkenti cazibe merkezi haline getireceklerini bildirdi. 
 
AK Parti'nin savunma sanayisine yönelik gerçekleştirdiği önemli çalışmalarına da değinen Akdoğan, artık Türkiye'nin kendi milli uçağını, tankını, helikopterini ve uydusunu yaptığını anlattı.
 
Akdoğan, Suriye'de bir iç savaşın yaşandığına dikkati çekerek, "Terör örgütleri bir taraftan, zalim diktatör rejim bir taraftan, onlara 'cansuyu olsun' diye operasyon yapan ülkelerin yaptıkları bir taraftan... Böyle bir çalkantı içerisinde. Türkiye'nin bir güven ve istikrar abidesi adası olabilmesi için güçlü olması lazım. Mazlumlar, mağdurlar Türkiye'ye bakıyor" değerlendirmesinde bulundu.
 
Türkiye'nin güçlü olmasında savunma sanayisinin önemli bir yer tuttuğunu belirten Yalçın Akdoğan, güçlü olmak için savunma sanayisinde yerli payının artması gerektiğini ifade etti.
 
 

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Çukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesiÇukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesi
  Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”
  NG Residence’tan kira garantili dev kampanyaNG Residence’tan kira garantili dev kampanya
  Konut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artılarıKonut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artıları
  Teknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyorTeknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyor
  Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!