Körfez yatırımcıları Yeşilköy Emlak Fuarı'nda buluşacak!

Orta Doğu ülkelerinden büyük gruplar ve gayrimenkul fonları, Türkiye'ye yatırım için CNR Emlak 2015 Fuarı'na gelecek.

FUAR

Körfez yatırımcıları Yeşilköy Emlak Fuarı'nda buluşacak!
Orta Doğu ülkelerinden büyük gruplar ve gayrimenkul fonları, Türkiye'ye yatırım için CNR Emlak 2015 Fuarı'na gelecek. “CNR Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı”, 4-8 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 
CNR Expo’dan yapılan açıklamaya göre, emlak sektörünün önde gelen firmalarının ve projelerinin yer alacağı “CNR Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı”, 4-8 Kasım tarihleri arasında üçüncü kez CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek.
 
Türkiye ve yakın coğrafyanın konut, işyeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmalarını buluşturacak fuara, bu yıl da Orta Doğu ülkelerinin büyük yatırımcıları katılacak. Suudi Arabistan Daleel Group ve Katar Doha’nın uluslararası fuar merkezi firmalarıyla yapılan iş birliği neticesinde Arap ülkelerinden büyük gruplar ve gayrimenkul fonları yatırım için fuarda bulunacak.
 
40 BİN ZİYARETÇİ BEKLENİYOR
 
CNR Emlak 2015 Fuarı’nda projelere servislerle ulaşım sağlanmasının yanında, ziyaretçilere bankalardan fuara özel oranlarla uygun kredi kullanma imkanı da sunulacak. Fuarda, CNR Holding kuruluşlarından ITF Fuarcılık’ın geliştirdiği özel projeler ve Türkiye’nin gayrimenkul firmalarının nihai tüketicilere ve yatırımcılara sunacağı özel avantajlar da yer alacak. Ziyaretçilerin çok sayıda ürünü aynı anda görüp değerlendirme imkanı bulacağı fuara, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Amerika, Portekiz ve Kuzey Kıbrıs’tan firmalar da katılacak. Avrupa Birliği (AB) ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, İran, Irak, İsrail, Ürdün, Kuveyt gibi pek çok ülkeden ziyaretçilerin beklendiği fuarda yerli ve yabancı 40 bin ziyaretçinin gelmesi hedefleniyor.
 
Fuarda neler olacak
 
Kısa sürede Orta Doğu’nun konut ve işyeri satınalma, kiralama ve finansman merkezi haline dönüşen fuarın sektöre 2 milyar dolar katkı sağlaması bekleniyor. Fuarda, A ve B sınıfı villa, konut projeleri, AVM ve iş merkezleri, plazalar, rezidanslar, sanayi siteleri ve organize sanayi bölgeleri, emlak Pazarlama kuruluşları, arsa ofisleri, kooperatifler, devremülk şirketleri, ahşap ve çelik Prefabrik konut üreticileri, ithalatçıları, toplu konut müteahhitlik hizmeti veren firmalar, bankalar, finansman ve kredi kuruluşlarının tanıtımı yapılacak. Türkiye’nin en büyük konut projelerinin sergileneceği fuar aynı zamanda Türkiye’de gayrimenkul sektörünün gündeminde olan kentsel dönüşüm projeleri, yeşil bina konsepti, üçüncü köprü, üçüncü havaalanı, otoyol projeleri, medikal turizme bağlı olarak Otel ve hastane ihtiyacı gibi konuların da önemli bir çözüm merkezi olacak.
 
Sözcü
 

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Çukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesiÇukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesi
  Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”
  NG Residence’tan kira garantili dev kampanyaNG Residence’tan kira garantili dev kampanya
  Konut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artılarıKonut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artıları
  Teknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyorTeknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyor
  Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!