Kahraman polis Fethi Sekin'in ismi şehit olduğu caddeye verildi

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi, İzmir Adliyesi saldırısında şehit olan polis memuru Fethi Sekin'in ismini şehit olduğu caddeye ve bayraklı'da bir parka verme kararı aldı....

KONUT HABERLERİ

Kahraman polis Fethi Sekin'in ismi şehit olduğu caddeye verildi İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi,  2017 yılı ilk oturumunda İzmir Adliyesi'ne yapılan saldırıda şehit olan Polis Fethi Sekin'in ismini şehit olduğu caddeye ve Bayraklı'da yeni yapılan bir parka verme kararı aldı. Ayrıca yapılan oylamada İzmir Adliye'si yakınlarındaki bir sokağa da 'Şehit Musa Can Sokak' adının verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, oturumun başında yaptığı konuşmada İzmir Adliyesi'ne gerçekleştirilen saldırıda kahramanca mücadele ederek şehit olan polis memuru Fethi Sekin'in çok daha büyük olaylara, katliama neden olabilecek ve İzmir Adliyesi'nde büyük bir facia yaşanmasını engellediğini vurgulayarak, kahraman polisi İzmir ve Türkiye'nin hiçbir zaman unutmayacağını, O'nun aziz hatırası önünde her daim saygıyla, minnetle, şükranla eğileceğini belirtti. Ayrıca bir adliye görevlisi olan Musa Can'ın da aynı saldırıda şehit olduğunu belirten Başkan Kocaoğlu, daha sonra da  iki şehit ve İstanbul Ortaköy'deki Reina saldırısından yaşamını yitiren 39 kişi için bir dakikalık saygı duruşuna davet etti.
Etiketler : izmirfethi sekin

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Yasegül Özdemir
  Rönesans Gayrimenkul'den 240 ay vade kampanyasına destekRönesans Gayrimenkul'den 240 ay vade kampanyasına destek
  Adam Kule Nisan'da teslimAdam Kule Nisan'da teslim
  Gayrettepe'nin akıllı evi: Loca GayrettepeGayrettepe'nin akıllı evi: Loca Gayrettepe
  İnistanbul’da daire alan kredi taksitlerini teslimden sonra ödüyor!İnistanbul’da daire alan kredi taksitlerini teslimden sonra ödüyor!
  Metal Yapı'dan rekor 2017 hedefi!Metal Yapı'dan rekor 2017 hedefi!