İşte emlak zengini olmanın yolu!

İngiltere’de emlak zengini olmanın yolu futboldan geçiyor. Yapılan bir araştırmaya göre değeri en çok artan evler stadyum yakınında olanlar

KONUT HABERLERİ

İşte emlak zengini olmanın yolu!
Pure Commercial Finance, İngiltere emlak fiyatlarındaki artışları içeren 5 yıllık verilerini inceledi. Şirketin araştırma sonuçlarına göre, ülkede emlak zengini olmanın yolu futboldan geçiyor. Araştırma, İngiltere’de futbol stadyumlarının yakınındaki evlerin değeri en çok yükselenler olduğunu ortaya koydu. Araştırmada, Londra Olimpiyat Stadyumu çevresindeki evlerin 5 yılda, aylık 4279 sterlin (yaklaşık 29.2 milyon TL) değer kazandığı tespit edildi.

Yeni gözde League

Emirates Stadyumu çevresinde 262 bin 902 sterlin olan ortalama emlak fiyatının 10 yıl içinde 618 bin 647 sterline yükseldiğinin belirlendiği araştırmada, bu stadyum çevresindeki evlerin 20 bin sterlinden 140 bin sterline çıktığı kaydedildi. Emlakta en çok yükselişin yüzde 655’le Kuzey Londra’daki Tottenham’ın stadyumu yakınındaki evlerde yaşandığına dikkat çekilen araştırmada, Premier League stadyumu çevresindeki evlerin değerinin gelecek dönemde yüzde 450 artacağı öngörüsü de paylaşıldı. 

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  KİPTAŞ, 4 projesinde kampanya başlattıKİPTAŞ, 4 projesinde kampanya başlattı
  'Türkiye'de kazandığımız burada kalacak''Türkiye'de kazandığımız burada kalacak'
  Mesa'dan bir dev proje daha!Mesa'dan bir dev proje daha!
  Folkart yeni projesi Vega'yı tanıttıFolkart yeni projesi Vega'yı tanıttı
  Emlak Konut GYO'nun yeni projesi satıştaEmlak Konut GYO'nun yeni projesi satışta
  Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!