• İşte Antalyaspor'a devredilen 43 milyonluk tesis

 • 9 1
  Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 43 milyon 187 bin liralık yatırımla tamamladığı Antalyaspor...

  Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 43 milyon 187 bin liralık yatırımla tamamladığı Antalyaspor Tesisleri'nin kulübe devredilmesine yönelik tören düzenlendi. Törene Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel'in yanı sıra Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve teknik direktör Rıza Çalımbay, Antalyaspor Vakfı Başkanı Dündar Uluğkay, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır katıldı.

 • 9 2
  Törende konuşan Başkan Menderes Türel, tesisleri 16 Temmuz 2016'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip...

  Törende konuşan Başkan Menderes Türel, tesisleri 16 Temmuz 2016'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açmayı planladıklarını, ancak 15 Temmuz darbe girişi nedeniyle açılışı ertelemek zorunda kaldıklarını söyledi.

 • 9 3
  Menderes Türel, Antalyaspor'un emin ellerde ve yoluna emin adımlarla devam ettiğini söyledi....

  Menderes Türel, Antalyaspor'un emin ellerde ve yoluna emin adımlarla devam ettiğini söyledi. Başkanlığının ilk döneminde bu projeye başladığını hatırlatan Türel, İngiltere ve Fransa milli takımlarının kamp tesislerini incelediklerini kaydetti. 2009 yılında görevi teslim ederken projesi ve alanı hazır bir tesisi yeni belediye yönetimine teslim ettiklerini vurgulayan Türel, ancak hayal kırıklığına uğradıklarını söyledi.

 • 9 4
  2014'te tekrar göreve geldiğinde proje konusunda herhangi bir adım atılmadığını gördüklerini dile...

  2014'te tekrar göreve geldiğinde proje konusunda herhangi bir adım atılmadığını gördüklerini dile getiren Türel, alan tahsisinin de ortadan kalktığını anlattı. Tekrar alan tahsisini çözümlediklerini belirten Türel, "Nikah masasında attığım imza kadar bu tesislerin temel atma töreninde heyecanlanmıştım. Tamamen eksiksiz bir tesisi Antalyaspor'a hediye ediyoruz. 450 günde bitireceğiz demiştik, bitirdik. Eski tesisler altyapının emrinde olacak" dedi.