• İşte 12 yabancı ünlünün doğup büyüdüğü evler

 • 13 1
  Bugün paraya para demeyen, kazandıkları yüksek meblağlarla gündemi sürekli meşgul eden ve sahip...

  Bugün paraya para demeyen, kazandıkları yüksek meblağlarla gündemi sürekli meşgul eden ve sahip oldukları görkemli malikaneler ile herkesi gıpta ettiren ünlü isimlerin çocukluk evlerini hiç merak ettiniz mi? İşte Oynadıkları diziler, imza attıkları yapımlar, hit şarkıları ve çarpıcı söylemleri ile adından söz ettiren 12 ünlünün çocukluk evleri...

 • 13 2
  1.Anthony Hopkins: Büyük yankı uyandıran ve dizi severlerin şimdiden favorileri arasına girmeyi...

  1.Anthony Hopkins: Büyük yankı uyandıran ve dizi severlerin şimdiden favorileri arasına girmeyi başaran Westworld ile ünlü oyuncu Anthony Hopkins şu günlerde yine en çok konuşulan isimler arasında. Sir ünvanlı Hopkins şu sıralar Malibu, Los Angeles’da oldukça görkemli bir evde yaşasa da, ünlü sanatçının büyüdüğü ev oldukça mütevazıydı. Port Talbot’ta bulunan bitişik nizam bir evde büyüyen Galli aktörün doğup büyüdüğü yadigar evini birkaç sene önce ziyaret etmesi ve evi satın almak için yeni sahiplerine 180.000 Euro teklif etmesi bir süre manşetleri süslemişti.

 • 13 3
  Justin Bieber: YouTube’a çektiği videolar ardından oldukça küçük yaşta şöhreti yakalayan ve...

  Justin Bieber: YouTube’a çektiği videolar ardından oldukça küçük yaşta şöhreti yakalayan ve aşklarından şımarıklıklarına kadar adının geçtiği her olayla sansasyonların baş kahramanı olmayı sürdüren Justin Bieber de meşhur olmadan önce mütevazi bir evde oturuyordu. Bieber’in bugün sahip olduğu görkemli evin tam tersi bir yapı gösteren 3 yatak odalı ve 2 banyolu çocukluk evi, Kanada Ontario’daki 288 Willow Street’te bulunuyor. Bieber’ın büyük babasının evi sırf torununun adı sebebiyle, değerinin çok üstünde bir fiyattan satışa çıkardığını da unutmamak gerek.

 • 13 4
  Taylor Swift: Çıkardığı her şarkısı hit olan ve hızlı aşk hayatıyla daima gündemde kalmayı başaran...

  Taylor Swift: Çıkardığı her şarkısı hit olan ve hızlı aşk hayatıyla daima gündemde kalmayı başaran ünlü Amerikalı şarkıcı Taylor Swift, 14 yaşına kadar 18. yüzyıl romanlarından çıkmışa benzeyen bir Pennsylvania evinde oturuyordu. Swift ailesinin Taylor’ın müzik kariyeri için Nashville’e taşınması ardından boş kalan ev, 2007 senesinden beri yeni sahipleri tarafından işgal ediliyor. Önceki sahiplerinden habersiz, evi 2007 senesinde satın alan ailenin evin fotoğraflarını çekmeye başlayan gençlerden sonra evin Swift’in çocukluk evi olduğunu öğrendiğini de belirtmeden geçmeyelim.