Aman dikkat! Geri almayı sakın unutmayın!

Saatler ne zaman geri alınacak?Yaz saati uygulamasının sona ermesiyle bugün kış saati uygulamasına geçilecek. Bugünü Pazar gününe bağlayan gece yarısından sonra, 04.00 itibariyle 1 saat geri alınacak.

Aman dikkat! Geri almayı sakın unutmayın!
Bu yıl sonuna kadar tamamlanacak

Milli Piyango yıl sonuna kadar özelleşiyor!Özelleştirme İdaresi Başkan Vekili Ahmet Aksu, Milli Piyango özelleştirmesini yıl sonuna kadar tamamlamayı planladıklarını açıkladı.

Bu yıl sonuna kadar tamamlanacak
O iller aman dikkat!

Meteorolojiden son dakika uyarısı!Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yapmış olduğu uyarıya göre Rize, Trabzon ve Ağustos ayında sel felaketi yaşayan Artvin'e bu gece ve yarın sürecek olan çok kuvvetli yağış uyarısında bulundu.

O iller aman dikkat!
Sıcaklık düşmeye başlayacak..

Bayramda hava durumu nasıl olacak?Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Kurban Bayramı süresince ülkemizin büyük bölümünün yağışlı geçmesi bekleniyor.

Sıcaklık düşmeye başlayacak..
Yola çıkmadan mutlaka okuyun...

Yarın yola çıkacaklar dikkat! Bu yollar kapalı!İstanbul Emniyet Müdürlüğü yarın Yenikapı Miting Alanı’nda düzenlenecek olan “Teröre Karşı Tek Ses Mitingi” nedeniyle bazı yolların saat 08.00’den etkinlik bitimine kadar trafiğe kapatılacağını kamuoyuna açıkladı.

Yola çıkmadan mutlaka okuyun...
EDİTÖRÜN SEÇİMİ
Yasegül Özdemir
Metal Yapı'dan rekor 2017 hedefi!Metal Yapı'dan rekor 2017 hedefi!
Ofton İnşaat’tan 4 projesine özel kampanya: 60 ay 0 faiz!Ofton İnşaat’tan 4 projesine özel kampanya: 60 ay 0 faiz!
Döviz bozduran ‘ev’de kazanacakDöviz bozduran ‘ev’de kazanacak
İstanbul'un yeni yüzü Başakşehir'de Avrupa Konutları fırsatıİstanbul'un yeni yüzü Başakşehir'de Avrupa Konutları fırsatı
Sinpaş GYO’dan Suudi Arabistan çıkarmasıSinpaş GYO’dan Suudi Arabistan çıkarması