Gökkuşağı'nda yüzde 1 KDV avantajı

KAMPANYALI PROJELER

Gökkuşağı'nda yüzde 1 KDV avantajı
İhlas Yapı tarafından İstanbul'un Avrupa yakası Başakşehir'de hayata geçirilen Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları'nda satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 1.244 konuta sahip Bizim Evler 6 projesinde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire seçeneklerinin yanı sıra 2+1 ve 3+1 teraslı dairelerde bulunmakta.

Bizim Evler 6 satılık daire fiyatları 289.000 TL'den başlıyor. 2016 yılının Haziran ayında teslimleri gerçekleştirilecek olan Bizim Evler 6 projesinin ödeme koşulları kapsamında yüzde 5 oranında peşinat ödemesinin yanı sıra uygulanan KDV oranı ise yüzde 1.

Bizim Evler 6 projesinde; yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, spor alanları, yürüyüş yolları bulunuyor.

Bizim Evler 6'nın Metro etabıyla çok katlı ve kapalı alışveriş merkezleri yerine, geniş alanlarda yapılan, cadde konseptli alışveriş alanları sunuluyor. Bizim Evler 6 Metro etabında mağazalar karşılıklı sıralanmış şekilde tasarlandı. Alışveriş bulvarı konseptinde tasarlanan kısımda 160 cadde mağazası yer alıyor. Bizim Evler 6 projesi, 1600 aileyi misafir edecek kapasitede tasarlandı.

İstanbul’un en gözde yerlerinden birisi haline gelecek olan ve “Sağlık Kent, Kanal İstanbul, Metro, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı Projesi” gibi İstanbul’u tekrar şekillendirecek projelerin merkezinde bulunan Bizim Evler 6, bulunduğu lokasyon gereği son derece yoğun bir ilgi görüyor.

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Akkuyu Nükleer Santrali'nin yapımı ne zaman başlayacak?Akkuyu Nükleer Santrali'nin yapımı ne zaman başlayacak?
  2020'ye kadar 44 yeni AVM2020'ye kadar 44 yeni AVM
  Larissa Göl Evleri satışa çıkıyor! 1.200 konut geliyor!Larissa Göl Evleri satışa çıkıyor! 1.200 konut geliyor!
  Doğu’nun en yüksek binası ESN Twin Towers satışa çıktıDoğu’nun en yüksek binası ESN Twin Towers satışa çıktı
  DKY 240 milyon liraya Kartal sahiline indiDKY 240 milyon liraya Kartal sahiline indi
  Strada’dan kadınlara özel: 2+1 daire alana 3 taş pırlantaStrada’dan kadınlara özel: 2+1 daire alana 3 taş pırlanta