Gedizler Evre'de önce taşın sonra öde

Daire fiyatlarının 217 bin liradan başladığı Gedizler'in Ev're projesinde çok özel iki kampanya sunuluyor.

KAMPANYALI PROJELER

Gedizler Evre'de önce taşın sonra öde
Anadolu Yakası'nın yatırıma en elverişli bölgesi Sancaktepe'de inşaatı hızla süren EVRE, iki farklı kampanyayla yatırımcıların ve ev sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

1.kampanya  %5 peşinat,  Ekim 2014'te %10, Ocak 2015'te %10 ödeme ile devam ediyor; ödemenin %75'lik kısmı ise banka kredisi taksitlerine bölünüyor ve ödemeler Nisan 2015'te gerçekleşecek olan ev tesliminden 3 ay sonra başlıyor.

2. kampanya ise %50'ı peşin %50'ı 0 faizli 50 ay vadeli taksit fırsatından oluşuyor.

EVRE'DE DAİRE FİYATLARI

Stüdyo daireler 157 bin liradan,
1 oda 1 salon daireler 217 bin liradan,
2 oda 1 salon daireler 367 bin liradan,
3 oda 1 salon daireler 567 bin liradan,
4 oda 1 salon daireler 677 bin liradan başlıyor.
Metro, 4100 yataklı şehir hastanesi, Türkiye'nin sayılı eğitim kurumları ve 3. Köprü yatırımlarından en fazla etkilenecek bölge olan Sancaktepe'nin yıldız projesi EVRE, hem konumu hem de tüm malzemelerde kendini gösteren kalitesiyle göz kamaştırıyor. Metro ve şehir hastanesine 5 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 15 dakika mesafede olan EVRE konutlarının, yatırımcıların ilgisini böyle kolayca toplamasının bir başka sebebi de projenin arkasındaki Gedizler markası.

25 yıllık geçmişe sahip otomotiv firması Gedizler,  ağaçlara saygılı, yeşiliyle göz kamaştıran projesi Ev're ile markalı konut sektöründe çıtayı yükseltiyor. Aydos Ormanları'na komşu EVRE konutları, bölgenin yeşil doğası ve temiz havasını da içinde barındırıyor. Mimarisiyle, ferah bir yaşam alanı sunan, dört cephesi açık ve güneş ışığını çok iyi alan EVRE konutlarında her kat, bahçede yeşillikler arasında yaşıyormuş hissini veriyor.

EVRE konutları,  meyve ağaçları, onlarca çeşit bitki ve yapay su alanları bulunan botanik bahçesi, tenis kortları, basketbol sahası, voleybol sahası, çok amaçlı spor alanları, yürüyüş parkuru,  bisiklet ve paten yolu, açık hava pilates alanı,  fitness,  vitamin bar, sauna, 550 m2 açık yüzme havuzu,  çocuk havuzu, yapay göl, çocuk oyun alanları, kafe ve kapalı/açık otopark gibi hayatı kolaylaştıracak doğal ve sosyal yaşam alanlarıyla da sakinlerine, mutlu ve yeşil bir yaşam alanı sunuyor.

Tamamlanmış gerçek yapının içinde düzenlenen örnek daireler, EVRE konutlarını yakından tanımak isteyen müstakbel sakinlerini ve yatırımcılarını bekliyor…

www.ev-re.com

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Akkuyu Nükleer Santrali'nin yapımı ne zaman başlayacak?Akkuyu Nükleer Santrali'nin yapımı ne zaman başlayacak?
  2020'ye kadar 44 yeni AVM2020'ye kadar 44 yeni AVM
  Larissa Göl Evleri satışa çıkıyor! 1.200 konut geliyor!Larissa Göl Evleri satışa çıkıyor! 1.200 konut geliyor!
  Doğu’nun en yüksek binası ESN Twin Towers satışa çıktıDoğu’nun en yüksek binası ESN Twin Towers satışa çıktı
  DKY 240 milyon liraya Kartal sahiline indiDKY 240 milyon liraya Kartal sahiline indi
  Strada’dan kadınlara özel: 2+1 daire alana 3 taş pırlantaStrada’dan kadınlara özel: 2+1 daire alana 3 taş pırlanta