FOTO GALERİLER

Taşeronlara kadro müjdesi!

Taşeronlara kadro müjdesi!Devlet kurumlarında çalışan yaklaşık 817 bin taşeron şirket elemanının kadroya alınmasıyla ilgili çalışmalarda artık sona gelindi. Önceki gün Başbakan Binali Yıldırım da bu konuda açıklamayı çok kısa süre içinde yapacaklarını söyledi.

Taşeronlara kadro müjdesi!
Bu adalar satılığa çıkarıldı!

Bu adalar satılığa çıkarıldı!Huzurlu ve sessiz bir yerde yaşamak isteyenler dünyanın farklı köşelerinde kendilerine ada satın alabiliyor.

Bu adalar satılığa çıkarıldı!
Bu ünlüler bir zamanlar ev arkadaşıydı!

Bu ünlüler bir zamanlar ev arkadaşıydı!Ünlü oyuncular Kiefer Sutherland ve Robert Downey Jr. ünlü olmadan önce 3 yıl boyunca Los Angeles'ta aynı evi paylaştılar.

Bu ünlüler bir zamanlar ev arkadaşıydı!
Bitcoin'e rakip mi geliyor?

Bitcoin'e rakip mi geliyor?Dün, dünyanın en büyük vadeli işlemler ve opsiyon borsası işletmecisi CME Group'tan yapılan açıklamada, bu yılın dördüncü çeyreğinde Bitcoin'in vadeli işlemlerine başlanmasının planlandığı belirtilerek, gerekli düzenleyici kurumların onayının beklendiği bildirildi.

Bitcoin'e rakip mi geliyor?
Ağaoğlu sözünü tuttu! Milliler evlerine kavuştu!

Ağaoğlu sözünü tuttu! Milliler evlerine kavuştu!Ali Ağaoğlu'nun Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’nı kazanan Türkiye Milli Ampute Futbol Takımı oyuncularına Çekmeköy Park projesinden söz verdiği dairelerin teslim töreni gerçekleşti. Törende konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu; “Ağaoğlu Grubu olarak biz bu tür başarılara hiçbir zaman duyarsız kalmadık. Daha önce destekledik, bugün destekliyoruz, yarın yine destekleyeceğiz. Futbolcuların evleri yokmuş. Zaten hak ediyorlar ama verdiğimiz ödül tam yerini buldu”

Ağaoğlu sözünü tuttu! Milliler evlerine kavuştu!

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA