FOTO GALERİLER

Vadikoru'da ön talep fırsatı!

Vadikoru'da ön talep fırsatı!İnvest İnşaat tarafından hayata geçirilen Vadi Koru projesi Ayazağa'da 20 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Projede 242 konut, 84 ofis ve 13 ticari ünite yer alıyor. 3 blokta konutlar, diğer 2 blokta ise ofisler bulunuyor. Projede 1+0'lar 46,93 ila 47,31 metrekare, 1+1'ler 67,41 ila 91,47 metrekare, 2+1'ler 113,42 ila 159,14 metrekare, 3+1'ler ise 177,34 ila 190,53 metrekare olarak tasarlandı.

Vadikoru'da ön talep fırsatı!
İşte ev alana vatandaşlık veren 7 ülke!

İşte ev alana vatandaşlık veren 7 ülke!Avrupa'da en ucuz ve kolay alınabilir oturma vizesine veren ülkeler açıklandı. İşte gayrimenkul yatırımıyla oturma izni veren 7 ülke....

İşte ev alana vatandaşlık veren 7 ülke!
Sertap Erener Bodrum'daki yazlığını tadilata soktu!

Sertap Erener Bodrum'daki yazlığını tadilata soktu!Sertab Erener, müzisyen Emre Kula ile Temmuz 2015’te nikah masasına oturmuştu.

Sertap Erener Bodrum'daki yazlığını tadilata soktu!
Jennifer Lopez klip çektiği evini satıyor!

Jennifer Lopez klip çektiği evini satıyor!Jennifer Lopez’in “Ni Tu Ni Yo” adlı şarkısına çektiği yeni klibinde oldukça cesur sahneler yer alıyor. Bu sahnelerin çekildiği lüks Florida evi, şu günlerde kendini klip sahnelerinde hissederek yaşamak isteyenlere bir fırsat olarak satışa çıkarıldı. Piyasa değeri 6 milyon 497 bin dolar olarak belirlenen ev, Florida‘nın Millionaire’s Row olarak bilinen bölgesinde yer alıyor. Okyanus kıyısındaki Zim Estate adı verilen 6780 metrekarelik bölge, bu ev ile birlikte toplam 5 evi kapsıyor ve bölgenin kendine ait bir giriş kapısı bulunuyor.

Jennifer Lopez klip çektiği evini satıyor!
İşte geleceğin konut anlayışı!

İşte geleceğin konut anlayışı!Hızla kalabalıklaşan dünyada çok da uzak olmayan bir zamanda bu tür evlerde yaşamak zorunda kalabiliriz. İşte az yer kaplayan küçük ve şirin konutlar... 

İşte geleceğin konut anlayışı!

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA