Finansevim yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor

İnsanlara faizsiz ev ve otomobil sahibi olmaları yolunda büyük yenilikler sunan Finansevim faizsiz yatırım sistemi Birikio’yu satın alarak gayrimenkul sektörünü hareketlendirmeye devam ediyor.

KONUT HABERLERİ

Finansevim yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor
Faizsiz Finans Sistemi ile Türkiye'de yeni bir dönem başlatan Finansevim, dünyanın birçok ülkesinde uygulanan bu sistemi ülkemiz insanlarının hizmetine sunarak onların faiz ödemeden, kendi belirleyecekleri taksitlerle ev sahibi olmalarını sağlamıştı. 2018’ in ilk aylarında sektöre dahil olan Finansevim, ilk çeyrek sonunda açtığı yeni şubeler ve bünyesine kattığı faizsiz yatırım sistemi Birikio’yu satın alarak genişleme ve marka büyümesi yolunda önemli bir adım attı.

'Faizi tamamen yok ederek konut sahibi yapıyoruz'

Finansevim Genel Müdürü Serdar Kolo yaptığı açıklamada, “2018’ in ilk ayında çıktığımız yolda tek bir düşüncemiz vardı. İnsanlarımızı faizsiz, kendi belirleyecekleri ödeme planına göre ev ve otomobil sahibi yapmaktı. Hükümetimizin faiz konusundaki hassasiyeti ortadadır. Her ne kadar son günlerde yapılan faiz indirimi sektörde ılımlı bir hava estirsede, orta ve alt gelir grubundaki insanlarımızın da konut sahibi olabilmeleri için, en büyük engellerden biri olan faizi tamamen yok ederek onlarında konut sahibi olmalarını sağladık. Aynı zamanda emlak ve gayrimenkul sektörüne de yeni bir ivme kazandırarak sektörün hareketlenmesi yönünde faizsiz sistemlerimize her geçen gün yeni ihtiyaç paketleri ve faizsiz ödeme sistemleri ekleyerek, sektörün devamlılığı için elimizden geleni yapmaktayız. Bunu da açtığımız şubeler ve bünyemize dahil ettiğimiz faizsiz finans sistemi olan Birikio ile insanlarımıza ulaşarak sağlamaktayız. Bundan sonrada büyüyerek hem insanlarımızın yatırım sahibi olmalarını sağlayacağız hem de gayrimenkul sektörünü canlandırmaya devam edeceğiz. Sektöre baktığımızda konutta bir stok görülüyor. Finansevim olarak hem vatandaşlarımızın faiz ödemeden kendi belirleyecekleri imkanlarla ev sahibi olmaları, hem de konut sektöründeki stoğun erimesi için yapmış olduğumuz kampanyalarımızla sektörün hareketli kalmasını sağlamak ilk hedefimiz olmuştur.

'Birikio ile ulaşmadığımız yer, yatırım sahibi olmayan insan kalmayacak'

Her geçen gün büyüyerek ve daha fazla insanımıza ulaşarak, sektöre İlk adımımızı Türkiye’nin dört bir yanında açtığımız şubelerimizle yapmıştık. İkinci adımımızı ise faizsiz yatırım sistemi olan Birikio’yu satın alarak gerçekleştirdik. Birikio Türkiye’nin her yerinde, açacağı birikim noktaları ile insanlarımıza birikim imkanı sağlayacaktır. Eğitimden, sağlığa, evlilikten, tatile ve hatta iş kurmaya kadar tüm ihtiyaçlarını Birikio ile sağlayacaklar. Türkiye’nin her ilinde, ilçesinde, mahallesinde ve hatta her sokağında karşılarına çıkacak olan Birikio birikim noktalarına giderek kendilerine uygun olan ihtiyaç paketini seçerek gerekli finansman desteğine faizsiz ve kendi belirleyeceği ödeme seçenekleriyle sahip olmuş olacaklar.


EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Çukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesiÇukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesi
  Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”
  NG Residence’tan kira garantili dev kampanyaNG Residence’tan kira garantili dev kampanya
  Konut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artılarıKonut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artıları
  Teknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyorTeknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyor
  Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!