Eliz Kule’de fiyatlar 945 bin TL’den başlıyor

Ankara Ovacık’ta yükselen Eliz Kule’de fiyatlar 945 bin TL’den başlıyor. Kişiye özel uygun ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede teslimler Temmuz 2019’da yapılacak.

KONUT HABERLERİ

Eliz Kule’de fiyatlar 945 bin TL’den başlıyor
Eliz Kule projesi, Oran & Güven A.Ş. Ortaklığı tarafından Ankara Ovacık’ta Yozgat Bulvarı üzerinde hayata geçiriliyor. 4+1 ve 5+1 seçeneklerinin yer aldığı Eliz Kule’de fiyatlar 945 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

102 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Eliz Kule projesi; 4+1 ve 5+1 seçenekleri olmak üzere toplam 102 adet konuttan meydana geliyor. Eliz Kule’de yer alan konutların büyüklükleri 231 metrekare ile 264 metrekare arasında değişiyor. Projede yer alan 4+1 daireler 231 metrekare, 5+1 dairler ise 264 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor. Eliz Kule’de ayrıca 27 adet ticari üniteye yer veriliyor.ELİZ KULE FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

4+1 konutlar 945 bin TL’den,

5+1 konutlar 1 milyon 800 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kişiye özel uygun ödeme seçeneklerinin sunulduğu Eliz Kule’deki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Temmuz 2019 olarak planlandı.

DAİRELER AKILLI EV SİSTEMİ İLE DONATILIYOR

Eliz Kule projesi, 27 ve 32 katlı iki kuleden meydana geliyor. Akıllı ev sistemleri ile donatılan Eliz Kule’de yer alacak olan konut sakinlerine fitness salonu, cadde mağazaları, çocuk oyun alanları gibi birçok seçenek sunuluyor.

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Eliz Kule; Forum Ankara’ya 1 dakika, çevre yoluna 3 dakika, havalimanına ise 5 dakika yakınlıkta konumlanıyor.EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  KİPTAŞ, 4 projesinde kampanya başlattıKİPTAŞ, 4 projesinde kampanya başlattı
  'Türkiye'de kazandığımız burada kalacak''Türkiye'de kazandığımız burada kalacak'
  Mesa'dan bir dev proje daha!Mesa'dan bir dev proje daha!
  Folkart yeni projesi Vega'yı tanıttıFolkart yeni projesi Vega'yı tanıttı
  Emlak Konut GYO'nun yeni projesi satıştaEmlak Konut GYO'nun yeni projesi satışta
  Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!