Edonia Garden’da satışlar devam ediyor

Kar Yapı, yap-sat olarak inşa ettiği ‘Edonia Garden’ projesini lansmana özel fiyat ve fırsatlarla sunmaya devam ediyor.

KONUT HABERLERİ

Edonia Garden’da satışlar devam ediyor
Kar Group bünyesinde faaliyetlerine devam eden Kar Yapı, İstanbul’daki ilk projesi ‘Edonia Garden’ı özel ödeme kolaylıklarıyla satışa sunmaya devam ediyor. Şirket konut alıcısına peşin ve banka kredili ödemede yüzde 20 indirim ve liste fiyatına 60 ay 0 faiz fırsatından yararlanarak ev sahibi olma imkanı tanıyor. Arsa payı hariç 120 milyon lira yatırım değeriyle hayata geçen ve 4 bloktan oluşan Edonia Garden’da iki bloğun kaba inşaatı bitti, temeli atılan diğer iki blokta da inşaat hızla yükseliyor. Daireleri 2019 yıl sonunda teslim etmeyi planladıklarını belirten Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, “Anadolu Yakası’nın gelişen bölgelerinden biri olan Kurtköy’de hayata geçirdiğimiz konut projemiz Edonia Garden, bizim prestij projemiz. Yap-Sat şeklinde inşa ettiğimiz ve 388 konut ile 12 ticari ünite olarak planladığımız Edonia Garden’da, 1+1 daireler peşin 199 bin 500 TL’den, 2+1 daireler peşin 299 bin TL’den ve 3+1 daireler ise peşin 435 bin TL’den başlıyor. Öte yandan; liste fiyatı üzerinden firma bünyesinde de yüzde 25 peşinat 60 ay 0 faiz ödemeli kampanyamızı uyguluyoruz” diye konuştu. 

Zengin sosyal donatılar

Metrekare büyüklükleri brüt 62.49 metrekare ile 147.41 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen proje, geniş sosyal donatı ve spor alanlarını içerisinde barındırıyor. Açık havuz fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanlarının bulunduğu Edonia Garden projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla yatırımcıların ilgisini çekiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 1,5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 3 kilometre, hızlı feribota ise 7 kşlometrelik bir uzaklıkta bulunuyor. Pendik Hızlı Tren Garı ve Pendik Devlet Hastanesi’nin yakınında bulunan bulunan proje, Pendik Marina, Tuzla Marina ve Marmaray’a da kolay ulaşım sağlayan bir konumda inşa ediliyor.
EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Çukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesiÇukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesi
  Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”
  NG Residence’tan kira garantili dev kampanyaNG Residence’tan kira garantili dev kampanya
  Konut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artılarıKonut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artıları
  Teknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyorTeknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyor
  Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!