Dolce & Gabbana artık makarna üretecek!

Dünyaca ünlü marka Dolce & Gabbana, İtalyan makarna üreticisi Pastificio di Martino ile işbirliği yaptı. Gabbana, 5 bin paket makarnanın dünya çapında satışa çıkartılacağı açıklandı.

SEKTÖREL

Dolce & Gabbana artık makarna üretecek!
Milyar lira değerinde çanrta satan lüks marka Dolce & Gabbana, yeni bir sektöre adım atıyor.  Ünlü marka, İtalyan makarna üreticisi Pastificio di Martino ile işbirliği ile makarna üretimine başlıyor.

5 bin makarna

Şirketten yapılan açıklamada, ilk etapta sınırlı sayıda üretim gerçekleştirileceği ve 5 bin paket makarnanın dünya çapında satışa çıkartılacağı açıklandı.

Bloomberg'in haberine göre, Dolce & Gabbana etiketli makarna paketlerinin 1000 adedi ABD'de satışa sunulacak. Paketlerin üzerinde Duomo Di Milano Katedrali, Venedik kanalları, Kolezyım ve Pisa Kulesi gibi İtalya'nın ünlü yapılarının resimleri yer alacak.

Dolce & Gabbana, 2017 İlkbahar-Yaz kreasyonunda yemeklerden ilham alalak tasarlanan koleksiyonuyla dikkat çekmişti. Ünlü marka, bu yılın başında buzdolabı, tost makinesi ve su ısıtıcısı gibi özel tasarım ürünleri de piyasaya sürmüştü.

Dolce & Gabbana, İtalya'nın dünyaca ünlü pastalarıyla ürün çeşitliliğini genişletmeyi hedefliyor.

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Çukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesiÇukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesi
  Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”
  NG Residence’tan kira garantili dev kampanyaNG Residence’tan kira garantili dev kampanya
  Konut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artılarıKonut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artıları
  Teknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyorTeknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyor
  Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!