Dar gelirliye daire müjdesi!

İzmir'de 120 daire 139 bin ile 196 bin lira arasında değişen bedellerle satışa sunuluyor. Dairelerin ihalesi yarın yarın yapılacak. Katılmak isteyenler için son başvuru saati 16.00...

KONUT HABERLERİ

Dar gelirliye daire müjdesi!
Ev sahibi olmak isteyen dar gelirli İzmirlilere müjde Büyükşehir Belediyesi'nden geldi. Belediye, Buca ve Uzundere’deki konutlardan 120’sinin satışı için yarın ihaleye çıkıyor. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Uzundere ve Buca’daki toplu konutlarından 120 dairenin satışı için ihaleye çıkıyor. Yaşar Kemal Mahallesi 6004 Sokak’ta bulunan Uzundere Toplu Konutları’ndan 3+1 ve 120 metrekare alana sahip 114 daireyi 139 bin ile 176 bin TL arasındaki bedelle satışa sunmaya hazırlanan Büyükşehir Belediyesi, Buca Yavuz Sultan Selim Caddesi üzerinde inşa edilen 3+1 dairelerden 6’sının da 157 bin ile 196 bin TL arasında bir bedelle satışı için ihale yapacak.
 
YÜZDE 3 TEMİNAT
 
İhalelere katılmak isteyenler, bugün saat 16.00’ya kadar başvuru yapabilecek. Her iki konut alanındaki toplam 120 dairenin satışı ise yarın saat 14.00’ten itibaren gerçekleştirilecek.
 
Vatandaşlar, konut alanında oluşturulan tanıtım bürosundan 09.30-12.30 ve 13.30-15.30 saatleri arasında bilgi alabilecek. Konutlardan almak isteyen vatandaşlar, ihale giriş belgelerini İzmir Büyükşehir Belediyesi Mesken Şube Müdürlüğü’nden temin edebilecek.
 
Şartname için konutların özelliğine göre satış bedeli üzerinden yüzde 3 oranında teminat bedelini ödemek gerekiyor.

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Çukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesiÇukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesi
  Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”
  NG Residence’tan kira garantili dev kampanyaNG Residence’tan kira garantili dev kampanya
  Konut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artılarıKonut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artıları
  Teknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyorTeknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyor
  Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!