Cengiz İnşaat da 'markalı konut'a girdi: İlk proje bakın nereye?

Daha çok havalimanı, metro, tünel gibi altyapı projeleriyle tanınan Cengiz İnşaat ilk markalı konut projesini 70 milyon liralık yatırımla İzmir’de hayata geçiriyor.

SEKTÖREL

Cengiz İnşaat da 'markalı konut'a girdi: İlk proje bakın nereye?
Bugüne kadar inşaat sektöründe ağırlıklı olarak altyapı projerine imza atan, aynı zamanda İstanbul’un 3. Havalimanı'nı inşa eden ortak girişim grubu arasında yer alan Cengiz İnşaat, markalı konut sektörüne İzmir’den giriş yaptı. 

MAVİŞEHİR'DE YÜKSELİYOR

Şirketin ilk markalı konut projesi Mavişehir’de yükselen Livin’İzmir, 35 bin metrekare arsa üzerinde 366 konut ve 33 ticari üniteden oluşuyor.  Livin’İzmir için düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Cengiz İnşaat Gayrimenkul Yatırım Koordinatörü Mehmet Cengiz, “Bugüne kadar yaptığımız işlerdeki yüksek kalite anlayışımızı konut sektörüne de taşıyoruz. Livin’İzmir, ‘Mutlu toplum, mutlu evden başlar’ felsefesiyle oluşturulan; sunduğu sosyal imkanlar, yeşil alanlar ve kaliteli malzeme seçimiyle üzerinde çok titizlendiğimiz özel bir proje” diye konuştu.

10 YILLIK YATIRIM

Livin’İzmir’in yeni etaplarıyla devam edeceğini vurgulayan Mehmet Cengiz, 10 yıla yayılacak yatırımım 6 etaptan oluşacağını ve konut sayısının 2 bin - 2 bin 500’e ulaşacağını sözlerine ekledi. İlginin yüksek olduğunu belirten Cengiz, şimdiye kadar 40 dairenin satıldığını ifade etti.

1+1 DAİRE 630 BİN TL

Projede 1+1’den 5+2’ye kadar değişen konut tipleri yer alıyor. 1+1 daireler 630 bin TL’den, 2+1 daireler 1 milyon 110 bin TL’den, 3+1 daire fiyatlarıysa 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor. Projede yaşamın 2019'un ilk çeyreğinde başlaması hedefleniyor.

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  KİPTAŞ, 4 projesinde kampanya başlattıKİPTAŞ, 4 projesinde kampanya başlattı
  'Türkiye'de kazandığımız burada kalacak''Türkiye'de kazandığımız burada kalacak'
  Mesa'dan bir dev proje daha!Mesa'dan bir dev proje daha!
  Folkart yeni projesi Vega'yı tanıttıFolkart yeni projesi Vega'yı tanıttı
  Emlak Konut GYO'nun yeni projesi satıştaEmlak Konut GYO'nun yeni projesi satışta
  Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!